اخبار, بلاگ

ممکن است بسط نسخه‌ی «Separate Ways» در Resident Evil 4 remake در راه باشد

ممکن است بسط نسخه‌ی «Separate Ways» در Resident Evil 4 remake در راه باشد

بازسازی 2023 Resident Evil 4، بازی اکشن ترسناک ژانر تعریف کننده کپکام، با تحسین قابل توجهی عرضه شد. اما هنوز یک هفته از انتشار عمومی آن باقی نمانده است و صحبت از محتوای گسترش پس از بازی در حال حاضر زیاد است.

ممکن است بسط نسخه‌ی «Separate Ways» در Resident Evil 4 remake در راه باشد

خود کپکام بلافاصله اعلام کرد که بازسازی Resident Evil 4 به‌روزرسانی محتوای قابل دانلود رایگان را برای معرفی The Mercenaries در 7 آوریل دریافت می‌کند – حالتی به سبک آرکید که در بازی اصلی وجود داشت.

اکنون، بازیکنان با چشمان تیزبین شواهدی از یک قطعه دیگر از محتوای پس از گسترش که در کد بازی به آن ارجاع داده شده است، پیدا کرده اند.

کاربر توییتر @ResiEvilCentral این کشف را آشکار کرد و یافته‌های کاربر Resident Evil Wiki Discord، Gosetsu را به اشتراک گذاشت. آنها علاوه بر کشف شخصیت‌ها و لباس‌هایی که در The Mercenaries در دسترس خواهند بود، اشاره‌ای به چیزی به نام The Another Order نیز پیدا کردند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

The Another Order عنوان ژاپنی Separate Ways بود، یک کمپین داستانی گسترش یافته به Resident Evil 4 که در تمام نسخه های بازی منتشر شده پس از انتشار اولیه در Nintendo GameCube در سال 2005 گنجانده شد.

به لطف گوستسو از RE Wiki Discord، آنها موفق شدند Resident Evil 4 Remake را استخراج کنند و شواهدی پیدا کنند که نشان می دهد “The Another Order” که در غیر این صورت به عنوان “Separate Ways” شناخته می شود در پرونده ها وجود دارد.

آیا در آینده نزدیک شاهد این اعلامیه خواهیم بود؟#RE4 #ResidentEvil4Remake pic.twitter.com/Em0jpeytBS

– اراده | Resident Evil Central 👁️ (@ResiEvilCentral) 25 مارس 2023

راه های جداگانه حول محور شخصیت آدا ونگ می چرخد و حرکات او را در طول رویدادهای Resident Evil 4 بررسی می کند. بارزترین تفاوت آدا این است که او به یک قلاب دست و پنجه نرم می کند که به او اجازه می دهد به مناطق غیرقابل دسترس برای قهرمان اصلی بازی برسد. لئون کندی.

طبق گزارش VGC، صاحبان صنعت قبلاً گزارش داده بودند که بازسازی Separate Ways در دست ساخت است و پیشنهاد کرده بودند که این تکرار گسترش یابد. نسخه اصلی در مجموع دارای پنج فصل بود.

طبیعتا Capcom وجود Separate Ways را تایید نکرده است و هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که نشان دهد چه زمانی ممکن است تاریخ انتشار این محتوا در دسترس باشد. اما منطقی است که یکی از تأثیرگذارترین بازی‌های دهه 2000 با چنین برخورد دقیقی روبرو شود.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

در بررسی GamesHub بازی Resident Evil 4، گفتیم که این بازسازی دارای چندین انتخاب هوشمندانه است که به آن کمک می‌کند تا با نسخه اصلی صادق باشد، اما همچنین ماجراجویی را به چیزی تبدیل می‌کند که به طور کلی منسجم‌تر، مدرن‌تر و هیجان‌انگیزتر از همیشه به نظر می‌رسد. این یک نمونه درخشان از چگونگی احیای یک کلاسیک است.

Resident Evil 4 هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 5 =