اخبار, بلاگ

MW3 Zombies این ویژگی خارق‌العاده فراموش شده BO3 را برمی‌گرداند

MW3 Zombies این ویژگی خارق‌العاده فراموش شده BO3 را برمی‌گرداند

در یک چرخش غیرمنتظره از رویدادها، Call of Duty بازی Modern Warfare 3 را با حالت کامل زامبی – ابتدا یک فرنچایز – عرضه می کند. در حالی که هنوز همه جزئیات را نمی دانیم، می دانیم که این یک تجربه جهان باز خواهد بود. اگر نگران این هستید که مانند Black Ops Cold War’s Outbreak باشد، نگران نباشید. به نظر می رسد Treyarch چیزهای بیشتری را روی میز آورده است. در واقع، توسعه‌دهنده کهنه کار Zombies از ویژگی فراموش شده Black Ops 3 Zombies استفاده می‌کند تا محتوایی را که به MW3 می‌آید تقویت کند. درست است، ما در حال دریافت چند ماموریت ویژه داستانی Modern Warfare 3 Zombies هستیم – شاید حتی یک کمپین کامل.

خرید اکانت قانونی modern warfare 3

MW3 Zombies این ویژگی خارق‌العاده فراموش شده BO3 را برمی‌گرداند

می‌دانیم که Zombies نشان‌دهنده این نیست که آیا Modern Warfare 3 یکی از بهترین بازی‌های FPS موجود است یا خیر، اما مطمئناً نمی‌تواند آسیبی به همراه داشته باشد و حالت جدید MW3 Zombies بسیار سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد. همانطور که در این پست جدید وبلاگ Call of Duty توضیح داده شده است، بازیکنان قرار است با “تجربه بقای استخراج در دنیای باز، بازیکن در مقابل محیط (PvE)” با “ویژگی های اصلی زامبی ها و مجموعه ای از اسرار برای کشف” روبرو شوند. خیلی خوب به نظر می رسد، درست است؟

خوب، اگر از داستان خود خوشتان می‌آید، خوشحال می‌شوید بدانید که Call of Duty همچنین تأیید می‌کند که «تعدادی از مأموریت‌های داستانی ویژه» به حالت زامبی‌های Modern Warfare 3 در کنار «سینماتیک برای تقویت پیشرفت‌های اصلی داستان» خواهند آمد. از آن‌چه می‌توانیم بگوییم، این نزدیک‌ترین چیزی است که از زمان فراموش‌شده «کابوس‌ها» در Black Ops 3 به کمپین زامبی‌ها در Call of Duty دیده‌ایم. اکنون این چیزی است که ما آن را هیجان انگیز می نامیم.

با این حال، نکته ای که ارزش در نظر گرفتن دارد این است که ما نمی دانیم که آیا این “ماموریت های داستانی ویژه” همه در زمان راه اندازی در دسترس خواهند بود یا خیر. تجربه Call of Duty بسیار فصلی است و به دوران مدرن نگاه می‌کند، و ما گمان می‌کنیم که این ماموریت‌های داستانی زامبی‌ها با آهنگی مشابه با محتوای چندنفره پس از عرضه منتشر شوند. این می‌تواند به این معنی باشد که ما بین ماموریت‌های داستانی چندین ماه صبر می‌کنیم – آیا فکر می‌کنید هنوز هم می‌توانیم آن را با Nightmares مقایسه کنیم، اگر اینطور باشد؟

تجربه بازی زامبی

در هر صورت، این یک تجربه جدید از Zombies از Treyarch است و ما نمی دانیم چه انتظاری داشته باشیم. اگر این یک تجربه سنتی‌تر از زامبی‌ها بود، می‌توانیم به شما بگوییم که احتمالاً هر سه ماه یک نقشه دور جدید دریافت می‌کنیم که هر کدام به روایت ادامه می‌دهند و امتیازات و سلاح‌های شگفت‌انگیزی را معرفی می‌کنند. با این حال، این بیشتر شبیه یک تجربه خدمات زنده است. بنابراین، ما فقط نمی دانیم که این ماموریت های داستانی چگونه از راه می رسند – یا زمانی که انجام شوند چه شکلی خواهند بود.

بازی جدید: خرید اکانت قانونی mortal kombat 1

با این حال، این بسیار هیجان‌انگیز است و خبر خوبی برای طرفدارانی است که نگران این هستند که این حالت جدید زامبی‌ها چیزی شبیه یک «پرکننده» برای یک بازی با تنها دو روش اصلی بازی است: کمپین و چند نفره. بازی‌های سری Modern Warfare به‌طور سنتی دارای ماموریت‌های Spec Ops یا تجربه‌ای مشابه هستند. اگرچه محبوب‌ترین حالت‌ها نیستند، اما محتوای بسیار کمی را برای لذت بردن بازیکنان اضافه می‌کنند. بدون آن، Modern Warfare 3 – که مدت ها شایعه شده بود که یک توسعه دهنده پولی برای Modern Warfare 2 است – کمی سبک خواهد بود. خوشبختانه، اینطور نیست و می‌توانیم پیش از بازگشت (امیدواریم) به زامبی‌های مبتنی بر دور سنتی در آینده، منتظر یک بسط داستانی با صدای فوق‌العاده در خط داستانی Dark Aether باشیم.

زمان انتشار

در چشم انداز همیشه در حال تکامل بازی های ویدیویی، انتشار “Modern Warfare 3” در سال 2023 توجه گیمرهای سراسر جهان را به خود جلب کرده است. به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای تیراندازی اول شخص، این آخرین قسمت نوید گرافیکی پیشرفته، گیم‌پلی شدید، و روایتی جذاب را می‌دهد که پیچیدگی‌های جنگ مدرن را در یک محیط فوق‌العاده واقعی بررسی می‌کند. با پیشرفت‌های فناوری، بازیکنان می‌توانند انتظار تجربه‌ای واقعاً همه‌جانبه را داشته باشند، زیرا در محیط‌های بسیار دقیق حرکت می‌کنند و درگیر سناریوهای مبارزه با افزایش آدرنالین هستند. علاوه بر این، بازی قرار است حالت‌های چندنفره خلاقانه و طیف وسیعی از سلاح‌ها و تجهیزات قابل تنظیم را معرفی کند و ساعت‌های بی‌پایان گیم‌پلی رقابتی را برای گیمرهای معمولی و هاردکور تضمین کند. این بازی در تاریخ 11 نوامبر 2023 انتشار خواهد یافت.

سخن نهایی

Modern Warfare 3 این پتانسیل را دارد که یکی از بهترین بازی‌های FPS رقابتی موجود باشد، اما فقط زمان نشان می‌دهد که آیا می‌تواند به این هدف عالی عمل کند یا خیر. در حال حاضر، می‌توانید تمام نقشه‌های تایید شده MW3 و اسلحه‌های MW3 را در اینجا بررسی کنید. این هرگز ایده بدی نیست که خود را برای چند نفره آماده کنید، درست است؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =