بلاگ, نقد و بررسی

پیش نمایش Park Beyond

پیش نمایش Park Beyond

پیش نمایش Park Beyond :آیا مشتاق شبیه ساز پارک موضوعی هستید که به همان اندازه که هیجان انگیز است استراتژیک باشد؟ Bandai Namco و Limbic Entertainment’s Park Beyond یک مدیریت شبیه ساز پارک موضوعی آینده است که روحیه استراتژیک و خلاق شما را تحریک می کند. همانطور که ما در مورد اولین برداشت خود از بازی صحبت می کنیم، سوار شوید.

گیم پلی Park Beyond

Park Beyond مبتنی بر اصول اولیه شبیه ساز پارک موضوعی است. شما وظیفه دارید که شهربازی خودتان را بسازید (خوب، در واقع مال شما نیست)، جایی که وسایل تفریحی مختلف، غرفه‌های غذا و نوشیدنی، رستوران‌ها و فروشگاه‌های سوغات را به همراه سایر امکانات و ساختمان‌های خدماتی می‌سازید.

اهداف شما در درجه اول حول محور بهبود مستمر و حفظ پارک موضوعی خود و تمام امکانات آن برای به دست آوردن بازدیدکنندگان بیشتر و حفظ شادی آنها است، که برای شما سودی به همراه خواهد داشت که می توانید از آن برای سرمایه گذاری مجدد در پارک خود استفاده کنید.

Park Beyond دارای یک کمپین و یک حالت Sandbox است.

حالت کمپین بازی داستان اصلی را نشان می دهد و به تدریج شما را با مکانیزم های اساسی آن آشنا می کند. در نهایت شما را با سفارشی‌سازی‌ها و ویژگی‌های مختلفی آشنا می‌کند که می‌توانید با پیشرفت در داستان قفل آن را باز کنید. این یک آموزش آسان برای درک دارد و در حدود یک ساعت اول بدون عارضه باقی می ماند.

در حالت sandbox، خوب، شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید! این به شما بستگی دارد که نقشه را برای ساخت پارک موضوعی خود، میزان سرمایه ای که در ابتدا دارید و سطح دشواری آن انتخاب کنید. در این حالت، شما از قبل به اکثر سازه ها و ویژگی ساختمان مدولار دسترسی خواهید داشت که امکان سفارشی سازی را یک قدم جلوتر می برد.

مدیریت استراتژیک Park Beyond

پیش نمایش Park Beyond

پیش نمایش Park Beyond

سطح پتانسیل مدیریت در پارک فراتر از آن شگفت انگیز است. بازی خیلی سخت به نظر نمی رسد، اما بسته به اهداف و اهداف شما می تواند به تدریج چالش برانگیزتر شود. قابل درک است که اطلاعات در دسترس بازیکنان در ابتدا می تواند بسیار زیاد باشد. شما به چندین لایه اطلاعاتی دسترسی خواهید داشت که همگی به طور منطقی با دستیابی به اهداف شما مرتبط هستند.

به عنوان یک بازی مدیریت پارک موضوعی، باید داده های مدیریتی اولیه مانند سود، زیان، تعداد بازدیدکنندگان و سطوح شادی مربوط به آنها را پیگیری کنید. اما بیشتر از اینها، شما همچنین باید مراقب سایر اطلاعات خاص تر و روندهای در حال تغییر باشید. به عنوان مثال، گروه های مختلفی از مردم وجود دارند که از پارک شما بازدید می کنند – بزرگسالان، خانواده ها و نوجوانان. و این گروه ها در مورد انواع سواری و غذا ترجیحات متفاوتی دارند.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

این بازی همچنین دارای روندها یا مدهای در حال تغییر است که می توانید از آنها برای افزایش بالقوه سود پارک و جذابیت پارک خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید از طریق ویژگی نظر برتر، احساس مردم در مورد پارک شما را مشاهده کنید، که می‌تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا چیزی در پارک شما نیاز به بهبود دارد یا خیر.

جدا از دخالت مستقیم شما در کنترل محتویات پارک موضوعی، در جلساتی با ذینفعان و افسران مختلف پارک نیز شرکت خواهید داشت و در رابطه با مدیریت آن با مسائل مختلفی روبرو خواهید شد.

اغلب باید از میان جهت های مختلف پارک (مانند تم ها و مخاطبان هدف) را انتخاب کنید و یا در موضع خود بایستید یا اجازه دهید شخصیت های دیگر بر نحوه اداره مکان شما تأثیر بگذارند. شما با تضادهای مختلفی از جمله عملکرد پارک و چالش های بالقوه روبرو خواهید شد.

خلاقیت در بازی Park Beyond

پیش نمایش Park Beyond

چیزی که Park Beyond را از دیگر بازی‌های این ژانر متمایز می‌کند، منطق و مفهوم گرانش «تحقیر» آن است. این اصطلاحی است که توسط خود توسعه دهندگان ابداع شده است و تم فوق العاده بازی حول این ایده می چرخد.

به بیان ساده، تحمیل کردن به شما امکان می دهد قوانین فیزیک را به چالش بکشید و به شما این امکان را می دهد تا با پیاده سازی ابزارهای مختلف و ساختن ساختارها در سواری های خود، تجربه بسیار هیجان انگیز و هیجان انگیزتری برای بازدیدکنندگان داشته باشید.

این بازی دارای گزینه های سفارشی سازی گسترده ای است نه تنها در سواری های اصلی شما، بلکه حتی در امکانات و سازه های کمکی.برخی از این سفارشی‌سازی‌ها صرفاً برای اهداف زیبایی‌شناختی هستند و تجربه‌ای فراگیرتر و شخصی‌تر از بازی را برای بازیکنان فراهم می‌کنند. اما بسیاری از آنها با دستیابی به اهداف شما و تکمیل اهداف مختلف نیز مرتبط هستند.

کنترل ها و رابط کاربری هنوز جای بهبود دارند

علیرغم تجربه کلی مثبت من از بازی، کنترل های بی نظم و رابط کاربری اصلاح نشده در طول آموزش باعث شد که بازی من در زمان ها و مراحل بازی به طور غیر ضروری ناخوشایند باشد. خوشبختانه با پشت سر گذاشتن آموزش، رابط کاربری بسیار بهتر می شود.

اما متأسفانه، کنترل‌های ناهموار ثابت باقی می‌مانند. اگرچه در کنترل دوربین و فرآیند ساخت سطح آزادی بسیار خوبی وجود دارد، بازی گاهی اوقات به درستی پاسخ نمی دهد.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

علاوه بر این، برخی از اقدامات کاملاً غیر شهودی به نظر می رسند، مانند ورودی های مورد نیاز برای تغییر جهت مسیر و اینکه چگونه قرارگیری مسیر به طور خودکار خود را بر اساس زمین ناهموار تغییر می دهد بدون اینکه نشانه واضحی از ناهمواری زمین باشد.

ویژگی Park Beyond

پیش نمایش Park Beyond

یکی از قوی ترین ویزگی Park Beyond ، جلوه های بصری خیره کننده آن است. گرافیک سه بعدی و انیمیشن بازی به دور از صیقلی بودن است، اما محیط پر جنب و جوش و پر جنب و جوش آن، آن را برای چشمان بسیار آسان می کند.

این بازی دارای تصاویر و انیمیشن های هیجان انگیزی است که به طور موثر دنیای شگفت انگیز پارک های موضوعی و تجربه هیجان انگیز ترن هوایی را به تصویر می کشد. هیچ چیز در بازی کم رنگ نیست و سطح خوبی از توجه به جزئیات را نشان می دهد. افرادی که از پارک موضوعی شما بازدید می کنند بی چهره نیستند و فقط به تعداد آنها کاهش می یابد.

می توانید روی بازدیدکنندگان بزرگنمایی کنید و با شخصیت ها و روابط منحصر به فرد بی شماری روبرو شوید. خانواده‌ها یا دوستانی را می‌بینید که سبک‌های مد خودشان را دارند و بچه‌ها و بزرگسالان هیجان‌زده رفتار می‌کنند و وعده‌های غذایی مختلفی می‌خورند.

اما بصری بازی کامل نیست. در پشت پاننگ و کنترل صاف دوربین، چند باگ بصری وجود دارد. اینها شامل بزرگنمایی های ناخواسته و بزرگنمایی های نامرتب روی زمین (گاهی اوقات حتی کمتر) است. هیچ یک از باگ‌های بصری که تا به حال با آن مواجه شده‌ام، شکستن بازی نبودند، اما با این وجود آزاردهنده بودند.

نظر نهایی درباره بازی Park Beyond

جلوه‌های بصری خارق‌العاده و گیم‌پلی پر ویژگی Park Beyond، آن را در سبک مدیریت شبیه‌ساز پارک موضوعی برجسته می‌کند. این بازی با دنیای رنگارنگ و پر جنب و جوشش چشم بازیکنان را به خود جلب می کند و در عین حال حداقل سطح مناسبی از چالش را به عنوان یک بازی مدیریتی ارائه می دهد.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

علاوه بر این، پیچش‌های خود بازی به مکانیک‌های اصلی ژانر، مانند ویژگی «ممکن» به همراه گزینه‌های سفارشی‌سازی گسترده آن، آن را به طور بالقوه به یکی از بهترین شبیه‌سازهای پارک موضوعی تا به امروز تبدیل کرده است.

اگر از طرفداران شبیه سازهای پارک موضوعی هستید، مطمئناً این یک بازی است که باید مراقب آن باشید.

نظر شما درباره پیش نمایش پارک فراتر از ما چیست؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هجده =