اخبار, بلاگ

مدیر عامل EA می گوید صنعت بازی ها از هوش مصنوعی سود زیادی خواهد برد

مدیر عامل EA می گوید صنعت بازی ها از هوش مصنوعی سود زیادی خواهد برد

از زمان راه‌اندازی ChatGPT و سایر فناوری‌های هوش مصنوعی که قادر به انجام وظایف پیچیده، از جمله خلق هنر، اشتراک‌گذاری اطلاعات، و نوشتن داستان هستند، ترس از دست دادن شغل در جوامع خلاق جهانی افزایش یافته است. به گفته مدیر اجرایی الکترونیک آرتز، اندرو ویلسون، این ترس به طور گسترده در صنعت بازی احساس شده است – اما بدون در نظر گرفتن این موضوع، او معتقد است که این فناوری تاثیر بسیار مفیدی بر نیروی کار خواهد داشت.

طبق گزارشات ویلسون در جریان یک تماس اخیر درآمد EA Q4، در هر IGN، گفت: ترس از جابجایی نیروی کار چیزی است که ما در مورد آن زیاد می خوانیم و در مورد آن زیاد صحبت می کنیم. همانطور که ما به هر انقلابی در طول زمان فکر می کنیم، از انقلاب کشاورزی تا انقلاب صنعتی و به بعد، جابجایی نیروی کار در کوتاه مدت و سپس افزایش معنی داری در فرصت های نیروی کار در طولانی مدت وجود داشته است.

“امید ما این است که هوش مصنوعی همان فرصت را نشان دهد، و ما در داخل شرکت خود بسیار نزدیک کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که افراد ما از این طریق سود می برند و در واقع آنها را برای انجام کارهای بیشتر تسهیل می کنیم.”

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

به گفته ویلسون، در حالی که از دست دادن مشاغل کوتاه مدت ممکن است نتیجه پذیرش فناوری هوش مصنوعی باشد، مشاغل پیچیده تری در آینده ایجاد خواهند شد که به افراد امکان می دهد مهارت های خود را با وظایف جدید تطبیق دهند.

IGN گزارش می‌دهد که رویکرد مثبت هوش مصنوعی EA را دوبرابر کرده و بعداً مرکز توجه شرکت EA به لورا میله، مدیر ارشد اجرایی EA، که احساسات مشابهی در مورد هوش مصنوعی و پتانسیل آن برای کمک و سرعت بخشیدن به خروجی خلاقانه داشت، قرار گرفت.

Miele گفت: «بنابراین در توسعه بازی، سرعت محتوا را تصور می‌کنید، تکرار خلاقانه با داشتن ابزارهای محتوای واقعاً هوشمند سود زیادی خواهد داشت.

همانطور که ما در مورد پشتیبانی از بازی های زنده در مقیاس فکر می کنیم، تشخیص تصاویر، تشخیص مشکل، مدل سازی اقتصادی واقعا عالی وجود خواهد داشت که ما قادر خواهیم بود در ادامه رشد این اکوسیستم های متصل، از آنها استفاده کنیم. بنابراین ما نسبت به این موج جدید هوش مصنوعی بسیار خوشبین و هیجان زده هستیم.

طبق گزارش‌ها، EA قول داده است که با دیگر رهبران صنعت بازی‌ها و همچنین دولت‌های محلی و تنظیم‌کننده‌ها همکاری کند تا اطمینان حاصل شود که اجرای هوش مصنوعی اخلاقی است و از مصرف‌کنندگان محافظت می‌کند – اما به‌ویژه، ویلسون و میله آشکارا درباره اینکه چگونه از دست دادن شغل ممکن است بر کارگران تأثیر بگذارد صحبت نکردند. یکی از سخت ترین دوره های اقتصادی در حافظه اخیر.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

هم انقلاب کشاورزی و هم انقلاب صنعتی، که به طور خاص توسط ویلسون به عنوان نمونه‌های تاریخی تغییرات گسترده فناوری ذکر شد، جامعه را متحول کرد – اما به همان اندازه منجر به از دست دادن شغل گسترده، شورش‌ها و تحولات اجتماعی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 18 =