اخبار, بلاگ

پیش نمایش Resident Evil 4: تغییرات عمده در گیم پلی جزئیات

Resident Evil 4 یکی از محبوب ترین ورودی های حق رای دادن ترسناک نمادین Survival Horror است که برای اولین بار در سال 2005 در Nintendo GameCube منتشر شد. از آن زمان ، آن را به سیستم عامل های بی شماری منتقل کرده و تا به امروز مورد علاقه طرفداران است. به تازگی ، شایعات در مورد بازسازی احتمالی Resident Evil 4 در حال چرخش است ، و طرفداران مشتاق هستند که بدانند چه تغییراتی و پیشرفت هایی را که می توانند در نسخه جدید انتظار داشته باشند ، می دانند.

خرید اکانت قانونی Resident Evil 4 remake

پیش نمایش Resident Evil 4: تغییرات عمده در گیم پلی جزئیات

اصلی Resident Evil 4 از بسیاری جهات یک بازی پیشگامانه بود. این یک دیدگاه جدید دوربین بدون شانه را معرفی کرد که از آن زمان به عنوان اصلی ترین سریال تبدیل شده است و به دلیل گیم پلی پرتنش ، داستان جذاب و شخصیت های به یاد ماندنی مورد ستایش قرار گرفت. با این حال ، این بازی اکنون تقریباً 20 سال قدمت دارد و گرافیک ، کنترل و مکانیک آن می تواند به بازیکنان مدرن احساس شود.

یک بازسازی Resident Evil 4 به Capcom این فرصت را می دهد تا ضمن حفظ گیم پلی اصلی و داستانی که اصلی را محبوب کرده است ، بازی را با گرافیک و مکانیک مدرن به روز کند. طرفداران انتظارات زیادی برای بازسازی دارند و زمینه های بسیاری وجود دارد که می توان پیشرفت هایی را انجام داد.

یکی از بزرگترین زمینه های نگرانی طرفداران ، گرافیک بازی است. در حالی که Resident Evil 4 برای زمان خود چشمگیر بود ، گرافیک آن به خوبی پیر نشده است. بازسازی این فرصت را به Capcom می دهد تا بازی را با گرافیک های مدرن که از جدیدترین فناوری استفاده می کند ، به روز کند. طرفداران امیدوار هستند که مدل ها ، محیط ها ، نورپردازی ها و جلوه های ویژه ای را بهبود بخشند که باعث می شود بازی به عنوان یک عنوان واقعی نسل بعدی ظاهر شود.

منطقه دیگری که بازسازی می تواند در اصل بهبود یابد ، در کنترل ها و مکانیک ها است. اصلی Resident Evil 4 به دلیل کنترل های تنگ و پاسخگو مورد ستایش قرار گرفت ، اما برخی از جنبه های بازی مانند مدیریت هدف و موجودی می تواند بر روی آن بهبود یابد. طرفداران امیدوار به کنترل های نرم و نرم تر و شهودی تر و همچنین مدیریت موجودی ساده تر هستند که گیم پلی را کند نمی کند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

داستان و شخصیت های Resident Evil 4 نیز بخش عمده ای از آنچه بازی را بسیار محبوب کرده است. در حالی که طرفداران نمی خواهند داستان بیش از حد تغییر کند ، برخی از زمینه ها وجود دارد که می توان پیشرفت هایی را انجام داد. به عنوان مثال ، برخی از طرفداران پیشنهاد کرده اند که با افزودن تنوع بیشتر به انواع دشمنان و محیط هایی که بازیکنان با آنها روبرو می شوند ، قدم زدن بازی می تواند بهبود یابد. برخی دیگر پیشنهاد کرده اند که بازیگری و گفتگوی صوتی بازی را می توان با استانداردهای مدرن به روز کرد.

پیش نمایش Resident Evil 4: تغییرات عمده در گیم پلی جزئیات

سرانجام ، طرفداران امیدوارند که Resident Evil 4 Remake از فناوری مدرن استفاده کند تا ویژگی ها و محتوای جدید را به بازی اضافه کند. به عنوان مثال ، این بازی می تواند شامل مناطق جدیدی برای کاوش ، دشمنان جدید برای جنگیدن یا سلاح ها و موارد جدید برای جمع آوری باشد. برخی از طرفداران حتی اظهار داشته اند که این بازی می تواند شامل یک شخصیت قابل پخش جدید مانند آدا وونگ یا شریک لئون از Resident Evil 2 ، کلر ردفیلد باشد.

در پایان ، یک بازسازی Resident Evil 4 این پتانسیل را دارد که یک بازی خارق العاده باشد که ضمن به روزرسانی آن برای مخاطبان مدرن ، میراث اصلی را افتخار می کند. طرفداران امیدوار به بهبود گرافیک ، کنترل ، مکانیک و داستان پردازی و همچنین ویژگی ها و محتوای جدید هستند که باعث می شود بازی تازه و هیجان انگیز باشد. در حالی که هنوز هیچ اعلامیه رسمی ارائه نشده است ، شایعات و گمانه زنی های مربوط به بازسازی باعث ایجاد هیجان زیادی در بین طرفداران شده است ، و ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم Capcom برای ما چه چیزی را ذخیره می کند.

بازسازی Resident Evil 2 یک مکاشفه بود. تجسم تقریباً کامل از بازی ترسناک زنده ماندن PSONE. هنگامی که کپکوم اعلام کرد که همان رفتار را به Resident Evil 4 (RE4) ارائه می دهد ، سردرگمی وجود داشت. از این گذشته ، RE4 پیدایش این شکل جدید از شخص ثالث وحشت بقای اکشن گرا در وهله اول بود-و آنها هنوز هم بنادر آن را به عنوان اخیر سال 2021 منتشر می کردند.

آنچه از آن زمان واضح تر شده است ، همانطور که ما به دیدن بیشتر بازی ها رسیدیم ، این است که با وجود قالب بی موقع بازی ، به نظر می رسد کپکام هنوز متعهد به تغییر بخش های بزرگ آن است. این امر در مورد سیستم های مکانیکی ، محیط زیست ، دشمنان و همچنین نگاه کلی ، احساس و جو Resident Evil 4 صدق می کند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

Capcom به تازگی با نگاهی گسترده و گسترده به بازی ، که سناریوهای جدید را از بعداً در بازی نشان می داد (پیش نمایش های اولیه متمرکز بر ساعت افتتاحیه بازی) ، که شامل دشمنان بازی میانه ، یک مبارزه با رئیس مجدداً بود ، و یک نمایشگاه جدید را نشان داد (پیش نمایش های اولیه متمرکز بر ساعت اول بازی) ، و سکانس هایی که در آن اسکورت می کنید اشلی ، دختر رئیس جمهور ایالات متحده است.

چاقو دستخوش تغییرات مهمی شده است

بیشتر علاقه مندان به شر شرور می دانند که چاقوی قابل اعتماد هنگام مواجهه با یک دستکش از موجودات شبیه زامبی چقدر مهم است. در اصلی Resident Evil 4 ، چاقو ابزاری مفید و غیر قابل تخریب برای به پایان رساندن دشمنان و حفظ مهمات بود.

در Resident Evil 4 Remake ، چاقو دستخوش تغییراتی شده است که آن را بسیار مفیدتر می کند – اما شما باید با آن بسیار محافظه کارتر باشید.

این چاقو دوام دارد و می تواند در بازسازی Resident Evil 4 شکسته شود. اگر این کار را انجام دهید ، قبل از اینکه دوباره از آن استفاده کنید ، باید آن را در بازرگان تعمیر کنید. و شما باید ، زیرا مهم نیست که سبک بازی شما چیست ، چاقو چندین کاربرد مهم دارد.

چاقو به جای اینکه به طرز وحشیانه ای در دشمنان فرومایه بریده شود ، اکنون می تواند بلافاصله آنها را در یک حرکت محاصره بکشد. این کار باعث کاهش دوام آن توسط یک تکه کوچک می شود. چیزی که مفیدتر است این است که قادر به استفاده از چاقو برای خلاص شدن از یک چنگال دشمن است که باعث کاهش دوام آن نیز می شود ، اما می تواند شما را از مرگ ناگهانی نجات دهد. ما همچنین از پیش نمایش اولیه ما از RE4 می دانیم که از چاقو می توان برای سکوت دشمنان از پشت در صورت پنهان کردن لئون استفاده کرد – Stealth نقش مهمی در بازسازی دارد.

بزرگترین افزودنی جدید این است که شما می توانید با چاقو حملات را انجام دهید و خسارت هایی را که ممکن است ایجاد کند نفی کنید. شما می توانید حملات غوغا ، سلاح ، فلش و شاخکهای وحشتناک را که بعداً در بازی منفجر می شوند ، از سر دشمنان گانادو منفجر کنید. با این حال ، پراکندگی با چاقوی شما باعث کاهش دوام آن می شود.

این تأکید جدید بر روی چاقو منجر به حداقل یک تغییر اساسی در یکی از ضربات بزرگ بازی شده است: مبارزه با چاقو با Krauser ، یکی از آنتاگونیست های بازی. پیش از این یک سکانس سینمایی که شامل رویدادهای QuickTime پراکنده است – دستورات دکمه ای که باید در یک محدودیت زمانی اجرا شوند – مبارزه در بازسازی اکنون یک مبارزه با چاقوی واقعی است که شما در آن شرکت می کنید.

از فیلم هایی که دیدیم ، این یک تعامل بسیار هیجان انگیز است ، اما با این وجود سعی می کنید از چاقو جلوگیری کنید.

قاب Attache برای موجودی شما قابل تنظیم است

سفارشی سازی و به روزرسانی سلاح های خود در Resident Evil ایده جدیدی نیست و Resident Evil 4 بسیاری از مکانیک های مشابه را حفظ می کند. شما می توانید سلاح های خود را (از جمله چاقو ، این بار) به روز کنید تا ویژگی های خاص مانند میزان آتش سوزی ، سرعت بارگیری مجدد ، ظرفیت مهمات را بهبود بخشید و در نهایت پیوست هایی را روی آنها پرتاب کنید تا عملکرد خود را بیشتر بهبود بخشد.

پیش نمایش Resident Evil 4: تغییرات عمده در گیم پلی جزئیات

نکته جدید این است که این بار این بار به پرونده ضمیمه شما نیز گسترش می یابد – چیزی که تمام موارد شما را حمل می کند. در حالی که احتمالاً می توانید ذخیره موجود در آن را گسترش دهید ، Resident Evil 4 Remake همچنین به شما امکان می دهد موارد مختلفی را تجهیز کرده و جذابیت های مختلفی را برای مزایای ذاتی به آنها بچسبانید.

در اینجا نمونه هایی است که دیدیم:

  • Case Attache Silver – افزایش نرخ افت برای مهمات اسلحه را فراهم می کند.
  • Black Attache Case – افزایش نرخ افت برای منابع را فراهم می کند.
  • Chicken Charm – هنگام خوردن تخم مرغ ، 100 ٪ بهبودی به سلامتی می دهد.

سلاح جدید: پرتاب کننده پیچ

اکنون لئون به سلاح جدیدی به نام The Bolt Thrower دسترسی دارد که به نظر می رسد نوعی کمان کمان اصلاح شده است. بسیار ممکن است که این جایگزین سلاح پرتابگر معدن از بازی اصلی شود و به طور بالقوه الهام بخش از همان سلاحی است که آدا وونگ هنگام کنترل او به روش های جداگانه از آن استفاده می کند ، یک داستان جانبی برای اصلی Resident Evil 4.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

فیلم هایی که ما دیدیم لئون را در حال ترکیب پرتاب کننده پیچ و مهره با یک معدن بود که آن را به یک پرتابه انفجاری تبدیل کرد. فرض بر این است که انواع دیگری از ترکیباتی که می توانیم برای جلوه های مختلف ایجاد کنیم ، آن را به نسخه Resident Evil 4 از پرتاب نارنجک ابتدایی این سریال تبدیل می کند.

Stealth نقش مهمی در بازسازی Resident Evil 4 ایفا می کند

ما قبلاً می دانیم که لئون توانایی جدیدی در Resident Evil 4 Remake – Cruching – دارد و او می تواند از آن استفاده کند تا در صورت عدم توجه به آن ، دشمنان را با چاقو خود بیرون بکشد. اما فیلم جدیدی که ما شاهد آن بودیم عنصر دیگری از اصل را نشان داد که برای ترکیب این توانایی جدید درج شده است.

پیش نمایش Resident Evil 4: تغییرات عمده در گیم پلی جزئیات

در دعوا با دشمن گارادور – برزرکرهای نابینا با پنجه های عظیم روی دستان خود – مخفی بودن یکی از کلیدهای بیرون کشیدن آنها بی ضرر است. در اصل ، لئون مجبور است از محیط استفاده کند تا آنها را در شارژ از او فریب دهد و نقطه ضعف را در پشت آنها قرار دهد.

با این حال ، در بازسازی RE4 ، شما باید بسیار ، بسیار ساکت باشید و در پشت آنها دزدکی حرکت کنید ، در این مرحله می توانید با فرو بردن چاقوی خود به آنها ، مقادیر قابل توجهی از آسیب های وارد کنید.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

مانند بسیاری از حملات دیگر ، نوارهای وحشی گارادور را می توان با چاقو جدا کرد – اما انجام این کار در این مورد به ظاهر باعث کاهش دوام چاقو می شود. پنجه های گارادور به طور قابل توجهی بزرگتر هستند.

بازسازی Resident Evil 4 یک بازی بسیار تاریک تر و با حال تر است

باز هم ، ما این موضوع را در اولین پیش نمایش خود از Resident Evil 4 ذکر کردیم: بازسازی بسیار تاریک تر ، گریم تر و به طور کلی جوی بیشتر در مقایسه با اصل است. دلایل زیادی پیشرفت های چشمگیر در فناوری ارائه بصری است ، البته – اصلی یک بازی Nintendo GameCube از سال 2005 بود – اما این فقط مربوط به وضوح جزئیات نیست.

Resident Evil 4 تقریباً در دهه 1970 تگزاس اره برقی با الهام از قتل عام با الهام از جهت هنری و لرزش های بریده شده خود داشت-این یک تغییر چشمگیر برای این سریال در آن زمان بود. به نظر می رسد که بازسازی Resident Evil 4 تقریباً با احساس اصلی “عمارت خالی از سکنه” Resident Evil در ذهن مجدداً تصور می شود.

پیش نمایش Resident Evil 4: تغییرات عمده در گیم پلی جزئیات

این فقط گمانه زنی ها در مورد دیدن بخش کوچکی از بازی است ، البته – بخشی که ما پیش بینی کردیم که عمدتاً در محل قلعه و اطراف آن اتفاق افتاد ، زیرا لئون با آنتاگونیست رامون سالازار و ارتش خود از Zealots ملاقات می کند.

ما بسیار کنجکاو هستیم که ببینیم این تغییرات در تمام طول بازی چقدر معنی دار است. Resident Evil 4 همچنان فوق العاده تیز و هیجان انگیز به نظر می رسد ، اما هنوز هم می توان دید که چقدر حیاتی و متفاوت است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + پانزده =