اخبار, بلاگ

بزرگترین بازی هایی که در سال 2023 منتشر می شوند!!!

در سال 2022 انقدر که انتظار داشتیم خوب پیش نرفت ولی سال 2023 نسبت به اخباری که منتشر شده به احتمال زیاد سال خوبی برای گیمر ها خواهد بود. به لطف تأثیرات مداوم بیماری همه گیر Coronavirus ، بسیاری از بازی های پیش بینی شده سال به تأخیر افتادند و به سال 2023 تحت فشار قرار گرفتند ، زیرا توسعه دهندگان با موقعیت های پیچیده در محل کار ، قفل کردن و سایر چالش ها مبارزه کردند.

بزرگترین بازی هایی که در سال 2023 منتشر می شوند!!!

در حالی که این امر به یک سال نسبتاً ساکت برای بازی های بزرگ منجر شد ، اما پرهای 2023 را نیز از بین برد – یک سال که اکنون کاملاً با نسخه های اصلی جمع شده است ، از بزرگترین شرکت های بازی ویدیویی در جهان. برای طعم و مزه آنچه در آینده آمده است ، در اینجا هر بازی اصلی که در حال حاضر در سال 2023 آغاز شده است:

Resident Evil 4 Remake

بزرگترین بازی هایی که در سال 2023 منتشر می شوند

تاریخ انتشار: 24 March 2023
پلتفرم: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Windows PC

پس از بازسازی عالی از Resident Evil 2 ، Capcom در حال ادامه برنامه خود برای بازسازی بقیه عناوین محبوب خود است. در حالی که Resident Evil 4 احتمالاً آخرین مورد نیاز به این روش درمانی بود (از این گذشته ، این امر به سمت عمل شخص ثالث بقیه سریال ها و گهواره های بازسازی آن از آن) پیش نمایش اخیر بازسازی Resident Evil 4 به ما علائم بسیار امیدوار کننده ای نشان داد این کاملاً تصور می شود.

با استفاده از وفاداری بصری بالاتر با نسل جدید کنسول ها ، عنوان تقریباً 20 ساله به نظر می رسد که پر از تنش و لحظه های وحشتناک تر است که بر انتظارات شما از آنچه انتظار دارید بازی می کنند. چگونه می تواند نیمه دوم بازی Bonkers را اداره کند؟ ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم.

Dead Island 2

بزرگترین بازی هایی که در سال 2023 منتشر می شوند!!!

تاریخ انتشار: 21 April 2023
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Windows PC

Dead Island 2 با یک تریلر جدید در GameScom 2022 (و تأخیر بعدی که از طریق توییتر اعلام شده است) به طرز تکان دهنده ای از بین رفته است و تأیید می کند که سرانجام در آوریل 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول ها راه اندازی می شود. این بازی حدود یک دهه در حال توسعه است ، اما اکنون به سمت چراغ حرکت می کند و یک سال اصلی تقویم را برای بازی آغاز می کند.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

در این ماجراجویی ، شما وظیفه دارید زامبی های آلوده را پشت سر بگذارید ، با گروه کوچکی از انسانهای ایمنی زنده بمانید و از طریق دعواهای خونین و ناامید ، کل شهر لس آنجلس را به دست آورید. شما می توانید طیف وسیعی از سلاح ها را در اختیار داشته باشید تا مأموریت خود را تکمیل کنید ، از جمله کاتانا کشنده ، بطری های شیشه ای و یک اسلحه.

Star Wars Jedi: Survivor

بزرگترین بازی هایی که در سال 2023 منتشر می شوند!!!

تاریخ انتشار: 28 April 2023
پلتفرم: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Windows PC

Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است در آوریل 2023 دنباله اصلی را دریافت کند ، با این که ماجراجویی بار دیگر در نقش اصلی Jedi Cal Kestis در نقش اصلی بازی می کند. این بازی از وقایع داستان اصلی پیروی خواهد کرد ، و شاهد خواهد بود که Kestis در تلاش برای زنده ماندن یک کهکشان در پی دستور 66 ، که فرمان قتل همه جنگجویان جیدی را بر عهده داشت ، در تلاش خواهد بود.

یک تریلر اولیه برای بازی ، شخصیت های جدید مرموز و فتنه فراوان را نشان داده است. Fallen Order یک موفقیت بزرگ در همه جبهه ها بود و ثابت کرد که بازی های مجرد Star Wars Games آینده ای محکم در ناشر EA دارند.

Redfall

بزرگترین بازی هایی که در سال 2023 منتشر می شوند!!!

تاریخ انتشار: 2 May 2023
پلتفرم ها: Xbox Series X/S, Windows PC

Redfall ، بازی FPS در دنیای باز ، بازی FPS از استودیوی آرکان ، در ابتدا قرار بود در سال 2022 راه اندازی شود و بعداً به نیمه اول سال 2023 برگردانده شد. انتظار طولانی به نظر می رسد که ارزش آن را خواهد داشت-زودتر تریلرهای گیم پلی یک تیرانداز ترکیبی ترکیبی ترکیبی با ترفندهای و پیچ و تاب های زیادی را نشان داده اند. در این بازی ، شما یکی از چهار قهرمان را تجسم خواهید کرد که هر یک از آنها می توانند از توانایی ها یا ابزارهای جادویی برای از بین بردن نیروهای خون آشام شیطانی استفاده کنند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

این کمی تاریک و کمی دراکولا است ، و آن را برای هر کسی که عاشق ژانر ترسناک-غربی باشد ، یا فقط کمی از ماجراجویی خوب خونین است. سیر خود را بیاورید و چشمان خود را برای این نسخه آینده لایه برداری کنید.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

بزرگترین بازی هایی که در سال 2023 منتشر می شوند!!!

تاریخ انتشار: 12 May 2023
پلتفرم ها: Nintendo Switch

Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به طور رسمی در ماه مه 2023 به بازار عرضه می شود. این دنباله اصلی Breath of the Wild شاهد بازگشت پیوند به سرزمین Hyrule خواهد بود ، و همچنین با معماهای با نام تجاری جدید ، بسیار دور و کم کشف می شود ، آسمان-ترشی گیم پلی ، و فتنه فراوان در فروشگاه.

ما هنوز درباره این بازی چیزهای زیادی نمی دانیم ، اما نگاه های جدید به این اکشن یک ماجراجویی گسترده را نشان داده است که برای اکتشافات رسیده است. اگر عاشق سرزمین های زرق و برق دار Breath of the Wild هستید ، در اینجا بیشتر از همین موارد را انتظار دارید – اما در مقیاس بسیار مهیج.

Suicide Squad: Kill the Justice League

بزرگترین بازی هایی که در سال 2023 منتشر می شوند!!!

بزرگترین بازی هایی که در سال 2023 منتشر می شوند!!!

تاریخ انتشار: 26 May 2023
پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Windows PC

Suicide Squad: Kill the Justice League در اوایل سال 2022 به تأخیر افتاد و اخبار این عنوان بعداً ساکت شد – اما اکنون برای راه اندازی ماه مه 2023 به طور رسمی در مسیر است. این بازی ماجراجویی به عنوان یک دنیای باز و مبتنی بر روایت توصیف شده است که در آن شما به عنوان اعضای مختلف Suicide Squad (هارلی کوین ، کینگ کوسه ، Deadshot ، Captain Boomerang) در یک مأموریت برای نجات سیاره از شرور ذهن کنترل کننده بازی می کنید. ، نابغه.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

از آنجا که او اعضای لیگ عدالت را کنترل می کند ، باید شخصیت هایی مانند The Flash ، Wonder Woman و Superman را شکار کنید که همه آنها در اختیار دارند. در این بازی یک حالت تعاونی قوی وجود خواهد داشت ، اما می توان آن را کاملاً انفرادی بازی کرد و بازیکنان شخصیت را با اراده تغییر می دهند. مهم نیست که کدام ضد قهرمان را انتخاب می کنید ، بازی باید یک انفجار تحت اللفظی باشد.

Street Fighter 6

Street Fighter 6

تاریخ انتشارe: 2 June 2023
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Windows PC

Street Fighter 6 به تازگی تأیید شده است که در ژوئن سال 2023 به رایانه شخصی و کنسول ها می آید ، و تعداد زیادی از موارد جدید در سیستم جنگی خود. یک سبک هنری جدید و چشمگیر ، مجموعه ای از مبارزان سخت ، پیشرفت در NetCode و مجموعه ای از تغییرات دیگر در این بازی وجود دارد. اگر طرفدار بازی های جنگی بازی هستید ، یا فقط می خواهید ببینید که این ژانر در سالهای اخیر چقدر تکامل یافته است ، Street Fighter 6 به نظر می رسد که می تواند اوج جدید ژانر باشد.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

علاوه بر این ، این برنامه همچنین با یک طرح کنترل قابل دسترسی کاملاً جدید همراه خواهد بود که باید بدون توجه به سطح مهارت ، هرکسی را برای هر کسی آسانتر کند و بجنگد. وقتی این عنوان در سال 2023 راه اندازی شد ، خود را آماده کنید.

Diablo IV

Diablo IV

تاریخ انتشار: 6 June 2023
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Windows PC

Diablo IV در سال 2019 به عقب اعلام شد ، اما در نهایت به نظر می رسد که در ژوئن سال 2023 راه اندازی شد. نگاه های اولیه به این بازی کلاس های جدید و ناخوشایند ، شرورهای تاریک و اسکلت های زیادی را نشان داده است-همه آنها می توانید انتظار داشته باشید وقتی بازی بالاخره راه اندازی شد.

طولی نکشید که ما بیشتر از این صدای زرق و برق دار و زرق و برق دار دیدن می کنیم.

Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI

تاریخ انشار: 22 June 2023
پلتفرم ها: PlayStation 5

Final Fantasy XVI ، جدیدترین بازی اصلی در حق رای دادن طولانی مدت ، در ژوئن سال 2023 برای انتشار تنظیم شده است ، اگرچه هنوز هم رمز و راز زیادی پیرامون بازی وجود دارد. تاکنون ، ما می دانیم که این امر در دنیایی با الهام از اروپای قرون وسطایی اتفاق می افتد ، با اقدامات ارتش متعدد به لطف سنگهای ویژه ای که به عنوان مادری شناخته می شود ، صلح را در منطقه حفظ می کند.

شما به عنوان یک Archduke از Rosaria بازی می کنید که باید پس از خدای تاریک Ifrit باعث ایجاد هرج و مرج در سرزمین شود. به نظر می رسد که خدایان ، معروف به Eikons ، نقش مهمی در این داستان و همچنین در جنگ بازی خواهند کرد ، با نگاه های اولیه به بازی که شامل مبارزات بیش از حد و هیولا است.

Starfield

بهترین بازی های 2023

تاریخ انتشار: Q1-Q2 2023
پلتفرم ها: Xbox Series X/S, Windows PC

همانطور که بعید به نظر می رسد ، Starfield در حال حاضر قرار است در نیمه اول سال 2023 راه اندازی شود. در حالی که در ابتدا برای اواخر سال 2022 تنظیم شده بود ، به سرعت حرکت کرد زیرا Bethesda برنامه انتشار خود را مجدداً تنظیم کرد و تمرکز خود را به سمت صیقل دادن بازی به بهترین توانایی های خود تبدیل کرد. به نظر می رسد Starfield یک بازی کاملاً عظیم – هم در فروش و هم در دامنه – خواهد بود ، بنابراین احتمالاً Bethesda در حال حاضر در تلاش است تا از یک راه اندازی صاف اطمینان حاصل کند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

هر زمان که این بازی 2023 آغاز شود ، انتظار داشته باشید که این یک ماجراجویی گسترده باشد که شما را از آغاز فروتنانه ، تمام راه در سراسر ستاره ها می برد. زندگی در آنجا در جهان وجود دارد ، و این کار شما خواهد بود که آن را پیدا کنید ، آن را دوست کنید یا به آن خیانت کنید.

Skull and Bones

 

تاریخ انتشار: TBA 2023-2024
پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Windows PC

Skull and Bones ، شبیه ساز دزدی دریایی طولانی مدت ، قرار است در FY23 راه اندازی شود-اگرچه Ubisoft تاریخ انتشار اصلی مارس 2023 خود را برای یک پنجره سحابی در بعضی مواقع فراتر از ماه آوریل قرار داده است. در حالی که این باعث نگرانی برخی از آنها می شود ، هنوز امیدواریم که به زودی این ماجراجویی را ببینیم. در سفر جمجمه و استخوانهای خود ، سعی خواهید کرد دریاهای مرتفع را به عنوان یک دزدان دریایی مبهم تسخیر کنید و هر کاری که می توانید برای ساخت کشتی ، خدمه و گنجینه های خود جمع کنید.

برای بالا بردن پرچم سیاه آماده شوید و هر زمان که این کشتی آماده قایقرانی باشد ، بادبان را تنظیم کنید.

Exoprimal

تاریخ انتشار: 2023
پلتفرم ها:  PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Windows PC

Exoprimal یک نوع جانشین معنوی برای بحران Dino است (خوب ، نه واقعاً ، اما ما می توانیم امیدوار باشیم) ، با گیم پلی و مکانیک چند نفره آنلاین. در اینجا ، شما به عنوان یک “اگزوتر” مسلح به سلاح های آینده نگر بازی می کنید و وظیفه دارید انبوهی از دایناسورها را که از طریق شکاف های جهان ریخته می شود ، به دست بیاورید. در مبارزه با مرگ و میر با این گروه های مختلف مبارزه کنید ، و به درستی پاداش خواهید گرفت.

Exoprimal مانند یک انفجار مسخره و بیش از حد به نظر می رسد ، و شامل Player vs Player و Player vs Environment Combat است. در اینجا عناصر هیولا شکارچی وجود دارد ، اگرچه به جای روبرو شدن با یک هیولا ، بازیکنان مجبورند بسیاری را به دست آورند.

Marvel’s Spider-Man 2

 

Marvel’s Spider-Man 2

تاریخ انتشار: Q3 2023
پلتفرم ها: PlayStation 5

دقیقاً مانند سایر بازی های سحابی 2023 ، در حال حاضر جزئیات کمی در مورد انتشار Marvel’s Spider-Man 2 ، دنباله ای بسیار پیش بینی شده برای بازی اصلی Hit 2018 وجود دارد. تیزرها و تصاویر مختلف در مورد این داستان اطلاعات بیشتری به اشتراک گذاشته اند-تأیید اینکه مایلز مورالس و پیتر پارکر را به عنوان Spider-Man به نمایش می گذارد ، و این که زهر نقش گسترده ای در بازی خواهد داشت-اما ما هنوز چیز زیادی در مورد طرح نمی دانیم ، یا چه انتظاری باید داشته باشید.

هرچه در راه باشد ، به همان اندازه ماجراجویی اصلی بسیار عالی و هیجان انگیز خواهد بود ، که هر انتظاری را که روی آن قرار گرفته بود ، گرفت و تقریباً به تنهایی ژانر “بازی ویدیویی کتاب طنز” را بازگرداند. بدون شک بازی های Insomniac در حال پخت و پز چیزی دیدنی ، شگفت انگیز و برتر است. ما فقط باید صبور باشیم تا ببینیم چه چیزی موجود است.

Final Fantasy 7 Rebirth

Marvel’s Spider-Man 2

تاریخ انتشار: Holiday 2023
پلتفرم ها: PlayStation 5

در نمایشگاه Final Fantasy 7 25th Anniversary ، مدیر و تهیه کننده اجرایی Final Fantasy در Final Fantasy 7 ، Yoshinori Kitase ، در بازی دوم در پروژه Remake Multi-Part Final Fantasy 7 ، درب را بلند کرد. اعلام شد که با اولین بازی با عنوان ‘Remake‘ ، قسمت دوم “تولد دوباره” نامیده می شود. همچنین اعلام شد که پروژه بازسازی در مجموع سه بازی خواهد بود.

این ورودی دوم در اواخر سال 2023 به پلی استیشن 5 می رسد و سرانجام به طرفداران این امکان را می دهد تا داستان محبوب Cloud ، Aerith ، Barret و Pals را ادامه دهند. این بازی مستقیماً از وقایع بازسازی دنبال خواهد شد و داستان را به سمت نتیجه گیری حماسی آن راهنمایی می کند ، با این که بازی سوم (در حال حاضر نامشخص) در تاریخ بعدی قرار می گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفت =