اخبار, بلاگ

Rockstar قرار است اولین تریلر بازی Grand Theft Auto 6 را در ماه آینده منتشر کند

Rockstar قرار است اولین تریلر بازی Grand Theft Auto 6 را در ماه آینده منتشر کند

Rockstar Games اولین تریلر دنباله موردانتظار خود برای Grand Theft Auto V در سال 2013 را منتشر خواهد کرد که به سودآورترین محصول سرگرمی تمام دوران در سال 2018 تبدیل شد، در ماه آینده. تا ماه آگوست، Grand Theft Auto V بیش از 185 میلیون نسخه از زمان انتشار 10 سال پیش فروخته است.

Rockstar قرار است اولین تریلر بازی Grand Theft Auto 6 را در ماه آینده منتشر کند

خبر رسمی این تریلر از حساب توییتر Rockstar کمتر از یک روز پس از گزارش بلومبرگ منتشر می‌شود که نشان می‌دهد راک‌استار دنباله آن را که احتمالاً با نام Grand Theft Auto VI یا Grand Theft Auto 6 معرفی می‌شود، این هفته با تریلر آن در ماه آینده منتشر خواهد کرد. ; از زمان انتشار این گزارش در روز گذشته، Rockstar تایید کرده است که تریلر بعدی Grand Theft Auto در واقع در ماه دسامبر منتشر خواهد شد.

ما بسیار هیجان زده هستیم که به شما اطلاع دهیم که در اوایل دسامبر، اولین تریلر از Grand Theft Auto بعدی را منتشر خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا سالهای زیادی این تجربیات را با همه شما به اشتراک بگذاریم.

Game Informer با شرکت مادر Rockstar Take-Two Interactive تماس گرفته تا در مورد این گزارش بپرسد و فاش کند و در صورت کسب اطلاعات بیشتر، داستان را به روز خواهد کرد.

سفر به رونمایی از Grand Theft Auto بعدی بی سر و صدا اتفاق نیفتاده است. در سپتامبر سال گذشته، فاش‌های بی‌سابقه‌ای به طرفداران نگاهی بالقوه به دنباله در بیش از 90 ویدیو داد که فیلم‌های مخفی در حال توسعه دنباله جنایات جهان باز را به نمایش گذاشت. همچنین سال گذشته متوجه شدیم که این بازی ظاهراً یک قهرمان زن را بازی می کند. بلومبرگ می گوید که این دنباله Grand Theft Auto V در یک نسخه خیالی از میامی می گذرد و شخصیت اصلی زن فوق الذکر و همچنین یک قهرمان مرد را در خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =