اخبار, بلاگ

Sonic Origins Plus طبق گزارش ها در کره جنوبی رتبه بندی شده است

Sonic Origins Plus طبق گزارش ها در کره جنوبی رتبه بندی شده است

طبق گزارش ها، Sonic Origins Plus توسط کمیته رتبه بندی و مدیریت بازی کره (GRAC) رتبه بندی شده است. همانطور که توسط Gematsu مشاهده شد، رتبه بندی بازی اخیرا اضافه شده است. این می تواند به این معنی باشد که ممکن است یک سال پس از انتشار رسمی، محتوای جدیدی به مجموعه بازسازی شده اضافه شود.

سگا به طور رسمی نسخه پلاس بازی Sonic Origins را تایید نکرده است، اما این شرکت سابقه انتشار نسخه پلاس بازی های سونیک را دارد. به طور کلی، این بازی ها دارای محتوای اضافی هستند و در عرض یک سال پس از انتشار بازی اصلی عرضه می شوند.

رتبه بندی بازی Sonic Origins Plus

مطمئن نیستید که نسخه پلاس Sonic Origins چه چیزی می تواند داشته باشد. حدس زده می‌شود که ممکن است شامل شخصیت‌ها، حالت‌ها، پوسته‌ها و موسیقی متن باشد که برای بازی پایه DLC پرداخت شده است. علاوه بر این، این بازی مورد انتقاد طرفداران قرار گرفت زیرا این DLC ها پولی بودند. شاید سگا همیشه در حال برنامه ریزی برای انتشار نسخه پلاس برای بازی بود که تمام محتوا را داشت.

پیشنهاد خرید: خرید PS5

Sonic Origins در سال 2022 منتشر شد و مجموعه ای بازسازی شده از چهار بازی اول سری همنام است. این بازی ها Sonic the Hedgehog، Sonic the Hedgehog 2، Sonic CD و Sonic the Hedgehog 3 & Knuckles هستند. همه اینها در ابتدا برای سگا جنسیس و سی‌دی سگا منتشر شدند.

ایده مجموعه بازسازی شده به دلیل واکنش مثبت به فیلم لایو اکشن سونیک 2020 شکل گرفت. علاوه بر آن، این مجموعه دارای دو نوع حالت بازی بود: حالت “کلاسیک” که بازی ها را در قالب اصلی 4:3 نشان می داد و حالت “سالگرد” که دارای پشتیبانی از صفحه گسترده و ویژگی های مدرن تر بود. بازیکنان می‌توانستند چهار بازی را به صورت زمانی از طریق یک حالت داستانی که صحنه‌های برش را نیز به نمایش می‌گذاشت، بازی کنند.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =