آموزش, اخبار, بازی ها, بلاگ

حالت چند نفره Subnautica: نحوه نصب و بازی با دوستان

حالت چند نفره Subnautica: نحوه نصب و بازی با دوستان

Subnautica یک بازی تک نفره است، اما به لطف یک مود جدید، اکنون می توان آن را در حالت Co-op با یک دوست بازی کرد. در اینجا نحوه بازی Subnautica به عنوان یک بازی چند نفره آورده شده است.

حالت چند نفره Subnautica: نحوه نصب و بازی با دوستان

Subnautica یک بازی است که در آن بازیکن باید در یک دنیای بیگانه آبکی خصمانه زنده بماند. این یک تجربه انفرادی است که در آن انزوایی که بازیکن احساس می‌کند بخشی از آن چیزی است که آن را بسیار پرتنش می‌کند، اما این مانع از این نمی‌شود که برخی از بازیکنان فکر کنند که بازی چند نفره چگونه خواهد بود.

اکنون به لطف مد Nitrox، Subnautica می تواند به یک بازی چند نفره تبدیل شود. یکی که به بازیکن اجازه می دهد بازی را در حالت Co-op روی یک سرور واحد تجربه کند. البته، این مد به جای یک به‌روزرسانی رسمی، ساخته شده توسط طرفداران است، اما این مانع از دانلود آن توسط بازیکنان کنجکاو نمی‌شود.

پیشنهاد خرید: خرید PS5 

آیا Subnautica چند نفره دارد؟

نه، هیچ Subnautica چند نفره بدون استفاده از یک مد در رایانه شخصی وجود ندارد. تنها با نصب این ماد، بازیکنان Subnautica می توانند از تجربه چند نفره co-op لذت ببرند.

با دنبال کردن دستورالعمل‌های زیر می‌توانید حالت چندنفره Subnautica را دانلود و نصب کنید.

حالت چند نفره Subnautica: نحوه نصب و بازی با دوستان

نحوه نصب مود چند نفره Subnautica

تنها کاری که باید انجام دهید این است که با دنبال کردن دستورالعمل های ارائه شده در زیر، مود را دانلود و نصب کنید:

  • Nitrox را دانلود کنید
  • فایلی را که می خواهید لانچر در آن قرار گیرد از حالت فشرده خارج کنید.
  • زمانی که زیپ شده است آن را راه اندازی نکنید.
  • NitroxLauncher را به عنوان مدیر اجرا کنید
  • روی Options کلیک کنید، سپس Change، سپس پوشه ای را که Subnautica در آن نصب کرده اید انتخاب کنید.

پس از نصب، از شما دعوت می شود تا سروری را راه اندازی کنید که سایر کاربران Nitrox بتوانند به آن ملحق شوند. این به کسانی که می خواهند بازی را در حالت Co-op انجام دهند این فرصت را می دهد که به سایر بازیکنان بپیوندند. همچنین شانس پیدا کردن یکدیگر را افزایش می دهد.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت 100 دلاری پلی استیشن آمریکا

نحوه استفاده از حالت چند نفره Subnautica

بازیکنانی که به دنبال یک شریک همکاری هستند، بهتر است به کانال Nitrox Discord بپیوندند، جایی که مود به طور آشکار مورد بحث قرار می گیرد تا بیشتر آن را تغییر دهند. از آنجایی که این یک به‌روزرسانی رسمی نیست، بازی هیچ نوع چت صوتی ندارد. این مد هنوز در حال پیشرفت است و ممکن است مستعد بروز باگ های گاه به گاه باشد، بنابراین داشتن راهی برای برقراری ارتباط با سایر بازیکنان می تواند مفید باشد.

علیرغم اینکه هنوز توسط جامعه اصلاح شده است، مد Nitrox یک تجربه همکاری بسیار یکپارچه ارائه می دهد. بازی هنوز کلاسیک Subnautica است، فقط با یک بازیکن دیگر. دنیای بازی ثابت می ماند، اگرچه تماشای واکنش جهان به بازیکن دیگر از فاصله دور جالب است. این چیزی است که کاربران تک نفره قبلاً آن را تجربه نکرده بودند.

هر دو بازیکن می توانند به طور مستقل با ایستگاه های کاری، آیتم ها و Cyclops بدون هیچ مشکلی تعامل داشته باشند. این نیز مفید است که کسی پشت شما را تماشا کند، زیرا دنیای Subnautica می‌تواند مکانی خطرناک باشد. این بازی برای بازیکنان انفرادی طراحی شده است، بنابراین داشتن دو بازمانده با هم کار می کنند بخش های خاصی را بسیار آسان تر می کند.

این مد توسط کاربر Nexus Mods Sunrunner37 ایجاد شده است، که مطمئن شد دانلود با نسخه‌های Stream و Epic Games Store Subnautica سازگار است. با این حال، این مد برای نسخه‌های کنسولی بازی در دسترس نیست، فقط رایانه شخصی. همچنین شایان ذکر است که این مد فقط با بازی اصلی کار می کند، نه دنباله آن Subnautica: Below Zero.

ما سعی کردیم راهنمایی لازم برای حالت چند نفره باز subnautica رو تو این مقاله به شما یاد بدهیم امیدواریم در یانگ سنتر از این محتوا استفاده کرده باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *