اخبار, بلاگ

بازیکنان Warzone 2 از بازگشت مسابقات 1V1 Gulag هیجان زده شدند

بازیکنان Warzone 2 از بازگشت مسابقات 1V1 Gulag هیجان زده شدند

بازیکنان Warzone 2 خوشحال شدند زیرا Activision تصمیم گرفت از مفهوم 2v2 Gulag خود عقب نشینی کند و فرمت 1v1 مورد علاقه طرفداران را بازگرداند.

بازیکنان Warzone 2 از بازگشت مسابقات 1V1 Gulag هیجان زده شدند

در 18 ژانویه، اکتیویژن فصل 2 MW2 و WZ2 را تا 15 فوریه به تعویق انداخت. این تصمیم اعضای جامعه را ناامید کرد، اما تیم سازنده قول تغییرات قابل توجهی را در دنباله بتل رویال داد. در اعلامیه تأخیر به صراحت به تعدیل غارت، بارگیری و گولاگ اشاره شده است.

بازیکنان Warzone 2 پس از تماشای سیستم جدید گولاگ که برای اولین بار در طول Call of Duty Next ظاهر شد، ابراز نگرانی کردند و محصول نهایی نتوانست افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دهد. توسعه دهندگان گولاگ کلاسیک را از جهاتی از 1v1 به 2v2 تغییر دادند تا قابلیت جدید چت مجاورتی را تقویت کنند.

شرکت کنندگان گولاگ می توانند از چت مجاورتی برای استراتژی با هم تیمی های تصادفی خود استفاده کنند یا با تیم دشمن همکاری کنند تا زندانبان را بیرون بیاورند و هر چهار بازیکن را دوباره به خدمت بگیرند. یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌هایی که مطرح شد این بود که زندگی‌تان را در دستان یک هم تیمی تصادفی قرار دهید، و بازیکنان دیگر از ترک هم تیمی‌ها قبل از شروع مسابقه شکایت کردند.

اکتیویژن به بازخوردهای فراوان گوش داد و اعلام کرد که فرمت 1v1 را برای فصل 2 بازگردانی می کند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت 75 دلاری

مسابقات 1v1 گولاگ به Warzone 2 بازمی گردد

در 19 ژانویه، Infinity Ward اعلام کرد، “1v1 به Battle Royale بازگشته است.”

توسعه دهندگان افزودند، “به روز رسانی های گولاگ در فصل 02 ارائه می شود. ما جزئیات بیشتری را در مورد این موضوع در وبلاگ استودیویی هفته آینده به اشتراک خواهیم گذاشت.”

Warzone 2 TimTheTatman قاطعانه پاسخ داد، “این چیزی است که من در مورد آن صحبت می کنم.”

TrueGameData اضافه کرد: “ما به پروردگار و ناجی خود، Raven Software، دعا کردیم، و آنها مانند همیشه برای ما حاضر می شوند.”

Metaphor، افشاگر Call of Duty اظهار داشت: «بنابراین شروع می‌شود» و اشاره‌ای به سایر تغییرات احتمالی برنامه‌ریزی‌شده در خط لوله دارد.

زمانی که درباره گولاگ و هر چیز دیگری که در فصل دوم به Warzone 2 می آید بیشتر بدانیم، به روز رسانی ارائه خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =