اخبار, بلاگ

اولین قدم حرفه ای شدن در Valorant Premier

اولین قدم حرفه ای شدن در Valorant Premier

Valorant Premier به‌تازگی در بتای باز در 25 آوریل 2023 با پچ 6.08 و اپیزود 6، Act 3 راه‌اندازی شد. این یک حالت بازی رقابتی جدید است که هدف آن ایجاد اکشن و هیجان بیشتر برای هر Valorant Act است.

اولین قدم حرفه ای شدن در Valorant Premier:

من مطمئن هستم که همه نمی توانند منتظر باشند تا در مورد حالت جدید بازی اطلاعات بیشتری کسب کنند. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون در مورد Valorant Premier می دانیم.

Valorant Premier چیست؟

Valorant Premier سبک جدیدی از رقابت است که هدف آن ارائه گیم پلی چالش برانگیزتر و جذاب به پایگاه بازیکنان Valorant است. به بازیکنان هدفی فراتر از رتبه Radiant و محیطی پرارزش تر از بازی های رتبه بندی شده ارائه می دهد.

اولین قدم حرفه ای شدن در Valorant Premier

اگر به دنبال فضایی بی رحم و پر از رقابت گرسنه هستید، این مکان عالی است. همچنین یکی از راه های اصلی تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای والورانت در آینده خواهد بود. Riot قصد دارد به طور کامل مسابقات انتخابی Open Qualifiers فعلی را با Valorant Premier جایگزین کند.

Valorant Premier چه زمانی منتشر می شود؟

Valorant Premier قبلاً در نوامبر 2022، جناسی در نظر گرفته شده، در برزیل به نمایش درآمد. این بخشی از مرحله آلفا بود. با این حال، Riot به تازگی Premier را در یک نسخه بتا باز جهانی در ۲۵ آوریل ۲۰۲۳ منتشر کرده است.

کل بتای باز جهانی به مدت چهار هفته، از 25 آوریل تا 23 مه 2023 ادامه خواهد داشت. این چهار هفته شامل دوره های ثبت نام/ثبت نام خاص، مسابقات هفتگی، و مسابقات پلی آف خواهد بود.

با این حال، نسخه بتای باز فقط یک طعم از Valorant Premier است. Riot قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارند نسخه کامل پریمیر را طولانی‌تر کنند، در حدود مدت زمان یک Valorant Act معمولی. این تضمین می کند که مسابقات به طور مساوی برگزار می شود و به همه فرصت برابر برای رقابت داده می شود.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

Riot همچنین اعلام کرد که آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی کامل Valorant Premier در ماه آگوست پس از پایان VCT Champions 2023 هستند.

آیا کسی می تواند برای پریمیر در صف باشد؟

آره. هر کسی می تواند به Valorant Premier بپیوندد. خوشبختانه، کل فرآیند به سختی ثبت نام در سرورهای Valorant PBE نیست. برای پیوستن به Valorant Premier فقط چند شرط وجود دارد.

اول اینکه شما باید یک حساب Valorant تایید شده داشته باشید. می توانید حساب خود را از طریق تب جدید Valorant Premier موجود در منوی اصلی تأیید کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تلفن همراه خود را وارد کرده و کدی را که دریافت خواهید کرد وارد کنید.

همچنین به یک حساب کاربری با وضعیت خوب نیاز دارید. این به معنای عدم مجازات یا ممنوعیت است. در نهایت، شما باید رتبه بندی های خود را حداقل یک بار در طول عمر حساب خود تکمیل کرده باشید.

اگر قبلاً همه آن کادرها را علامت زده‌اید، می‌توانید شروع به ایجاد یا پیوستن به یک تیم کنید. هر تیم می تواند 5-7 عضو داشته باشد که همه آنها باید شرایط ذکر شده در بالا را بگذرانند.

برای عضویت هیچ شرطی برای رتبه بندی Valorant وجود ندارد. این به همه شانس منصفانه برای شرکت می دهد. سپس تیم شما در یک بخش مهارت بر اساس MMR 5 بازیکن برتر تیم شما مطابقت داده می شود.

در نهایت، شما همچنان باید با بازیکنان قوی‌تر بجنگید، اما حداقل در ابتدا به شما شانس مبارزه می‌دهد.

Valorant Premier چگونه کار خواهد کرد؟

Premier شباهت های زیادی با مسابقات متعدد Valorant دارد که می توانید به صورت آنلاین تماشا کنید. در هر فصل برتر هر تیم مسابقات هفتگی را در مرحله صف هفتگی فصل انجام می دهد. همه این مسابقات بر روی نقشه های Valorant از پیش تعیین شده انجام می شود.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

هر برد به یک تیم 100 امتیاز می دهد، هر باخت 25 امتیاز می دهد و اگر اصلاً بازی نکند هیچ امتیازی نخواهد داشت. تیم هایی که حداقل 375 امتیاز کسب کرده باشند می توانند در پایان فصل به مسابقات راه پیدا کنند.

اولین قدم حرفه ای شدن در Valorant Premier

اولین قدم حرفه ای شدن در Valorant Premier

سپس مسابقات تعیین می کند که چه کسی به پلی آف صعود می کند و با بهترین تیم هایی که منطقه شما ارائه می دهد مبارزه می کند.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

این تقریباً تمام چیزی است که تاکنون در مورد Valorant Premier می‌دانیم. بتای باز فقط شروع کار است. Riot قبلاً گفته است که راه‌اندازی کامل ویژگی‌های بیشتری اضافه خواهد شد و برای مدت طولانی‌تری دوام خواهد آورد. دیدن آنچه که Valroant Premier در آینده ارائه می دهد، هیجان انگیز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *