بلاگ

قوی ترین و بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل

قوی ترین و بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل

همان طور که می دانید، بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از  محبوب ترین و پرطرفدارترین بازی های موبایلی است که توجه جه بسیاری از گیمرها را توانسته به سمت و سوی خود جلب کند. در این مقاله نیز قصد داریم تا شما را با قوی ترین و بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل آشنا کنیم تا در این بازی استراتژیک، همیشه این شما باشید که برنده نبرد می شوید. پس خواندن مطالب این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید.

لیستی از بهترین و قوی ترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل

AR-25 کالاف دیوتی موبایل

یکی از محبوب ترین و جدیدترین اسلحه ارائه شده در کالاف دیوتی فصل جدید است. سرعت شلیک و قدرت ویرانگری بسیار بالایی دارد و در فاصله نزدیک دشمن می تواند عملکردی فوق العاده عالی داشته باشد. AR-25 یک تفنتگ عالی و همه کاره است که در شرایط مختلف می توانید از آن در بازی استفاده کنید و پیروز میدان نبرد کالاف شوید.

MK 2 Carbine کالاف دیوتی موبایل

یک اسلحه قدیمی بوده که در فصل های پیشین بازی کالاف دیوتی موبایل ارائه گردیده است. MK 2 Carbine تفنگی بسیار محبوب و دوست داشتنی در میان گیمرهاست. این تفنگ سلاحی برای تک تیر اندازها می باشد، یکی از دلایل این محبوبیت کیفیت و قدرت بالای آن، سبک وزن بودن و نشانه گیری راحت با آن است. اگر می خواهید که سریع هدف گیری کنید و دشمن خود را تار و مار نمایید، این تفنگ، بهترین اسلحه برای شماست.

PP19 Bizon

این تفنگ در نسخه جئیئ بازی ارائه گردیده است که می توان آن را در لیست بهترین سلاح ها قرار داد. یک مسلسل قدرتمند است که قدرت تخریب بسیار بالایی دارد؛ به راحتی با آن میتوان سر و سینه دشمن را هدف قرار دهید و پیروز میدان نبرد شوید!

این اسلحه همچنین سرعت عمل و عملکرد بسیار بالایی دارد و این قابلیت در مواردی که شما نیاز به حرکات نرم و سریع دارید می تواند برایتان بسیار کارساز باشد و شما را یک قدم به پیروزی نزدیکتر کند!

KRM262

این اسلحه که در آخرین فصل سال 2021 در بازی کالاف دیوتی موبایل عرضه شد، حتی علی رغم انتشار فصل جدید می توان از آن به عنوان یکی از بهترین شات گان ها یاد کرد که دلیل آن می تواند قدرت ویانگری و تخریب زیاد، دقت در نشانه گیری و کنترل آسان اسلحه باشد.

همه این موارد به کاربران و گیمرها این اجازه را میدهد که با سرعت عمل بالایی نسبت به دشمن ری اکشن نشان داده و در کسری از ثانیه و تنها با یک حرکت انفجاری، دشمن را از پای دربیاورد.

Holger 26

این اسلحه در فصل جدید بازی ارائه گردیده و قدرت تخریب پایین تری دارد اما قدرت فایر ریت بالا و کنترل آسان اسلحه می تواند این مورد را پوشش داده و این تفنگ را در لیست یکی از بهترین ها و قوی ترین سلاح های ارائه شده در بازی کالاف دیوتی موبایل قرار دهد.

شما از این تفنگ میتوانید در فاصله دور و با شلیک های پیاپی دشمن را به آسانی مورد هدف قرار داده و عرصه را بر او تنگ نمایید؛ شما در همین حین نیز می توانید به دشمن خود نزدیک تر شوید و دشمن خود را از فاصله نزدیک نیز آماج حملات پیاپی قرار داده و امان را از او ببرید!

ِDR-H

DR-H بهترین سلاح تهاجمی است. قدرت شلیک آن 32 و سرعت شلیک آن 52 است. دقت بسیار بالایی دارد؛ اسلحه ای بسیار مرگبار است که تنها با کنترل لگدهای ناشی از شلیک با این اسلحه خواهید توانست دشمن خود را در فضا پودر نمایید!

بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل

LK24

یک تفنگ تهاجمی است. سرعت شلیک آن 63 است و از فاصله دقیق تا فاصله متوسط دقت بسیار بالایی دارد. همچنین در مسافت های دور نیز کارایی و قدرت بسیار بالایی داشته و  میتواند به دشمن آسیب زیادی را وارد نماید.

Fennec

از جمله بهترین اسلحه ارائه شده در جدیدترین نسخه بازی کالاف است. قدرت دمیج بالایی داشته و سرعت شلیک دیوانه واری دارد. یک سلاح بسیار کشنده که در فاصله نزدسیک می تواند دمار از روزگار دشمن درآورد!

لگد آن نیز قابل کنترل است و با کمی تمرین بیشتر تعداد دشمن های زیادی را خواهید توانست از پای درآورده و پیروز نبرد شوید.

Sniper Rifle

این مورد بهترین گان تک تیرانداز است. سرعت شلیک بسیار بالایی داشته و قدرت تخریب آن نیز بسیار زیاد است. این اسلحه میتواند با هدف گیری دقیق بالاتنه دشمن او را از پای درآورده و شما را پیروز میدان جنگ کند.

بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل

حالا و در آخر نوبت شماست که در بین بهترین های معرفی شده انتخاب کنید که کدام اسلحه بهترین و قدرتمندترین است و قادر است کار دشمن را بسازد و شما تبدیل به پیروز همیشه میدان های نبرد در بازی کالاف کند.

همچنین برای تجربه بازی های بیشتر  و در صورت داشتن کنسول بازی می توانید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا، ایکس باکس و… را به صورت آنلاین از سایت یانگ سنتر خریداری کرده و لذت انجام بازی های بیشتری را در کنار دوستان خود تجربه نمایید. همچنین هرگونه لوازم جانبی ایکس باکس را می توانید در این سایت با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.