اخبار, بلاگ

مدت زمان بازی Alan wake 2 فاش شد !!

مدت زمان بازی Alan wake 2 فاش شد

Remedy Entertainment فاش کرده است که مدت زمان بازی Alan Wake 2 بیش از 20 ساعت طول می کشد. دنباله ای که تقریباً 12 سال پس از اولین عرضه می شود، یکی از مورد انتظارترین عرضه های سال است. Remedy در یک پرسش و پاسخ با Wccftech فاش کرده است که دنباله آن طولانی تر از نسخه اصلی خواهد بود.

مدت زمان بازی Alan wake 2

آلن ویک (2010) بسته به سبک بازی، تقریباً 11 ساعت طول می کشد تا داستان کامل شود. اگر قبلاً واضح نبود، داستان جدید تقریباً طول داستان اصلی را دو برابر می کند. تریلر Alan Wake 2 نشان داد که این بار پیوستن به Alan به عنوان یک شخصیت قابل بازی، یک شخصیت دیگر Saga خواهد بود.

خرید اکانت قانونی Alan wake 2

در جلسه Wccftech، این سوال مطرح شد که آیا:

با وجود این دو کمپین درهم تنیده، می‌توانید درباره مدت زمانی که Alan Wake 2 طول می‌کشد تا کامل شود، صحبت کنید؟ که Remedy پاسخ داد: این به مهارت های شما بستگی دارد، اما در حال حاضر (و بازی هنوز کاملاً انجام نشده است زیرا بسیاری از محتواها هنوز در دسترس هستند)، ما بیش از 20 ساعت را بررسی می کنیم.

با توجه به اینکه اکنون دو شخصیت قابل بازی داریم، خط داستانی طولانی تر منطقی است. Remedy همچنین فاش کرد که هر شخصیت داستان و ماموریت های خاص خود را دارد. و بازی در مناطق خاصی شما را مجبور می کند که به عنوان شخصیت مورد نیاز برای یک ماموریت خاص بازی کنید. با این حال، همه اینها با داستان مرتبط است.

Alan Wake 2 قرار است در 17 اکتبر 2023 عرضه شود. علیرغم اینکه ماه بسیار رقابتی است، Remedy اعلام کرده است که آنها از این رقابت ناراحت نیستند. اکنون می توان این عنوان را روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X|S و رایانه شخصی پیش خرید کرد.

نظر شما در مورد طول 20 ساعت بازی Alan Wake 2 چیست؟ در نظرات پایین به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =