اخبار, بلاگ

Baldur’s Gate 3 برای ps5 رونمایی شد

Baldur’s Gate 3 برای ps5 رونمایی شد

Exophase لیست کاملی از تمام تروفی های بازشدنی Baldur’s Gate 3 در پلی استیشن 5 را فاش کرده است. این عنوان موفقیت بزرگی بر روی رایانه های شخصی بوده است و اکنون سرانجام در ماه سپتامبر برای PS5 عرضه می شود. قبل از عرضه، تمام 54 تروفی قابل بازگشایی فاش شده اند.

غنائم Baldur’s Gate 3 PS5 مشابه دستاوردهای PC هستند

لیست دقیقا مشابه نسخه PC با یک تفاوت است. هنگامی که تمام غنائم را جمع آوری می کنید، نسخه PS5 یک جایزه پلاتینیوم به نام «غرور دروازه بالدور» به شما می دهد. در مجموع، 54 جام با 47 برنز، 4 نقره، 2 طلا و 1 پلاتین وجود دارد.

جام ها به طور کلی چندان سخت نیستند. با این حال، بسیاری از آنها از شما می خواهند که در مواقعی انتخاب ها و اقدامات خاصی انجام دهید که ممکن است کمی خسته کننده باشد. تنها تروفی که با سختی همراه است، “Hit Critical” است. شما باید بازی را در حالت تاکتیکی کامل کنید که می تواند بسیار دشوار باشد.

حالت Tactician بالاترین سختی در بازی است. ما توصیه می کنیم که در اولین بازی خود سختی را بازی نکنید. این بیشتر یک تروفی مبتنی بر جنگ است تا استراتژیک. بازی با دوستان نیز می‌تواند به شما کمک کند که جام را به دست آورید، اگر آنها نیز به اندازه کافی خوب باشند.

Baldur’s Gate 3 برای ps5 رونمایی شد

اما، به طور کلی، جوایز آنقدر سخت نخواهند بود، و اگر بازی را دوست دارید، از انجام پلاتین لذت خواهید برد. Baldur’s Gate در 6 سپتامبر 2023 روی پلی استیشن 5 عرضه می شود.

نظر شما در مورد لیست تروفی های Baldur’s Gate 3 PS5 چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − سه =