اخبار, بلاگ

Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition در اوایل سال 2024 عرضه می شود

Baldur's Gate 3 Deluxe Edition در اوایل سال 2024 عرضه می شود

طرفداران Baldur’s Gate 3 ماه هاست که منتظر انتشار نسخه فیزیکی بازی هستند و به نظر می رسد که بالاخره درخواست های آنها پاسخ داده شده است. استودیو Larian رسما اعلام کرده است که نسخه Deluxe از این بازی محبوب RPG در اوایل سال 2024 عرضه خواهد شد و پیش‌فروش‌ها از قبل باز شده است.

استودیو لاریان نسخه دلوکس بازی Baldur’s Gate 3 را معرفی کرد

نسخه دلوکس بازی Baldur’s Gate 3 شامل یک نسخه فیزیکی از بازی و تعداد زیادی آیتم های اضافی در راه است.

این نسخه قرار است در سه ماهه اول سال 2024 برای کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه شود و نسخه دیجیتالی ایکس باکس بازی که مدت ها در انتظار آن بودیم در مراسم The Game Awards در 7 دسامبر معرفی شد.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

مایکل دوز، مدیر انتشارات گفت: “این آزمایش همان چیزی است که ما احساس می کنیم آینده رسانه های فیزیکی حداقل برای ما در Larian به نظر می رسد.” ما چند ماه گذشته را صرف یادگیری نحوه انجام آن از ابتدا کردیم و همه چیزهایی را که از نسخه Collector’s Edition یاد گرفتیم در چیزی قرار دادیم که امیدواریم برای آنچه که نسخه فیزیکی استاندارد خود را در آینده در نظر می گیریم ارزش بی نظیری داشته باشد. اگر نتیجه داد، ما به این روش ادامه می دهیم.

ما ارزش رسانه‌های فیزیکی را درک می‌کنیم، و در حالی که به وضوح چالش‌های مهمی در مورد آرشیو کردن بازی‌ها وجود دارد، ما واقعاً معتقدیم که ارزش آزمایش کردن را دارد، حتی اگر به معنای هزاران دیسک باشد.

با توجه به گستره وسیع بازی، چندین دیسک برای هر دو نسخه کنسول گنجانده شده است.

هر دو نسخه PS5 و Xbox به صورت روی دیسک قابل پخش خواهند بود و نسخه PS5 بازی با 2 دیسک و نسخه Xbox با 3 دیسک عرضه می شود.

نسخه PC نسخه Deluxe دارای یک DVD است که میزبان نصب کننده سفارشی و همچنین کلید Steam است.

پیشنهاد خرید: خرید PS5

علاوه بر این، نسخه Deluxe شامل موسیقی متن اصلی در سه سی دی، یک نقشه جهان پارچه، دو تکه پارچه، 32 برچسب، یک پوستر هنری و تمام محتوای لوکس دیجیتال خواهد بود.

نسخه Deluxe به صورت انحصاری در فروشگاه اختصاصی Larian با قیمت 79.99 پوند به فروش می رسد. این یک نسخه کلکسیونی نیست، بنابراین هرکسی که نسخه اصلی را از دست بدهد، نیازی به وحشت نداشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =