بلاگ, بهترین ها

بهترین تفنگ تک تیرانداز در Destiny 2

بهترین تفنگ تک تیرانداز در Destiny 2

Destiny رابطه عجیبی با Sniper Rifles دارد. برخی از بهترین تک تیراندازها در Destiny 2 واقعاً بخشی از بالاترین استراتژی های DPS در بازی هستند، در حالی که برخی دیگر کاملاً بی فایده هستند. به همین ترتیب، برخی از آنها بر Crucible تسلط دارند، در حالی که برخی دیگر برای ارائه یک عملکرد خوب تلاش می کنند.

بهترین تفنگ تک تیرانداز در Destiny 2

شما نمی دانید که چگونه بین یک تفنگ تک تیرانداز خوب و بد در Destiny 2 تفاوت قائل شوید، به همین دلیل است که 12 مورد از بهترین ها را لیست کرده ایم.

1: Izanagi’s Burden

 

1: Izanagi’s Burden

تفنگ های تک تیرانداز برای مدت طولانی و طولانی در سندباکس PvE Destiny متا نبوده اند. با این حال، Izanagi’s Burden همیشه بوده است و آن را به یکی از بهترین تک تیراندازان در Destiny 2 بر اساس میزان استفاده تنها تبدیل کرده است. این بخش جدایی‌ناپذیر بسیاری از استراتژی‌های پایانی بازی با آسیب زیاد است، به طوری که استفاده از آن با موشک متا است، اما استفاده از هر تفنگ تک تیرانداز دیگری ترولینگ محسوب می‌شود.

Izanagi’s Burden چهار شوت در ماگ دارد. اگر کاتالیست دارید، می توانید دکمه بارگذاری مجدد خود را نگه دارید تا آن چهار عکس را مصرف کنید و آنها را در یک عکس قدرتمند ترکیب کنید. این تک شات قدرتمند تا 250 هزار را به طور قابل اعتماد ارائه می کند و با یک موشک پرتاب خودکار بارگیری می شود تا بهترین DPS در بازی را که Starfire Protocol نامیده نمی شود، دریافت کند. این شات مصرف شده همچنین یک شلیک مهاجمان را به بدن در Gambit می کشد.

2:Cloudstrike

Cloudstrike

از نظر قابلیت زنده ماندن PvE META، تنها تفنگ تک تیراندازی که می تواند به ایزناگیز بار پولش را بدهد، Cloudstrike است. Cloudstrike علیرغم اینکه یک سلاح انرژی است، بخش کلیدی بسیاری از استراتژی های آسیب مبادله داغ است، از جمله یکی از رایج ترین موارد مورد استفاده در Nezarec در Lightfall Root of Nightmares Raid.

پیشنهاد خواندنی: بهترین بازی های PS5

ضربات دقیق و سریع Cloudstrike یک طوفان رعد و برق در نقطه برخورد ایجاد می کند و برای مدتی آسیب باورنکردنی به AOE وارد می کند، به خصوص اگر به چندین نقطه آسیب رئیس برخورد کند. آسیب خالص ناشی از این امر به آن اجازه می دهد تا در برخوردهای خاص مانند ایزاناگی قابل دوام باشد. برخلاف Izanagi، Cloudstrike در Crucible نیز عالی است، زیرا کشتن‌های دقیق باعث ایجاد رعد و برق در محل هدف می‌شوند – تصور کنید در کنترل.

3: Praedyth’s Revenge

3: Praedyth’s Revenge

وقتی در این لیست از خوب بودن تفنگ های تک تیرانداز برای PvE صحبت می کنم، منظورم به طور کلی است. به جز Izanagi’s و اکنون Cloudstrike برای Nezarec، هیچ تک تیرانداز متا وجود ندارد. بنابراین، وقتی می‌گویم انتقام Praedyth برای PvE خوب است، منظورم این است که به همان خوبی است که یک تک‌تیرانداز در آن سندباکس فعلی خوب است. به همین منظور، Rewind Rounds/Firefly در این مورد، یک تک تیرانداز خوب Add-clear، حتی برای مشکلات بالاتر، می سازد.

البته، تنها دلیل واقعی که باید تک تیراندازهایی مانند این را اجرا کنید، PvP است – جایی که آنها بسیار متا هستند. در مورد انتقام پرادیث، بسته به سبک تک تیراندازی شما، بدون حواس‌پرتی یا هدف متحرک همراه با شلیک باز می‌خواهید. قطرات پرادیث از طاق شیشه ای، که ممکن است برای برخی چالش برانگیز باشد. با این حال، برای شبکه های Crucible ارزش آن را دارد.

4: Defiance of Yasmin

4: Defiance of Yasmin

Defiance of Yasmin تک تیرانداز مقیم پاییز کینگ است و مثل همیشه خوب است. مانند سایر تک تیراندازها، این بهترین در PvE نیست. با این حال، Defiance برخی از بهترین امتیازات تک تیرانداز PvP را در Destiny 2 دارد که آن را به یک انتخاب درجه یک برای ورود به Trials یا Crucible تبدیل می کند، به خصوص که این یک سلاح جنبشی است. علاوه بر این، کاردستی است، بنابراین می‌توانید چندین رول برای موقعیت‌ها/نقشه‌های مختلف داشته باشید.

برای از بین بردن رول PvE، Lead from Gold یا Shoot to Loot مزایای ستون سه خوبی خواهد بود، همراه با Firing Line در ستون چهار. این به همان اندازه آسیب است که از یک تک تیرانداز PvE می‌گیرید و اگر تک‌تیراندازها مد باشند، Defiance META خواهد شد. برای PvP، شما در ستون سه یا بدون حواس پرتی یا Snapshot Sights، با Moving Target یا Opening Shot در ستون چهار دارید. هر ترکیبی انجام خواهد داد.

5:Eye of Sol

5:Eye of Sol

وقتی Lightfall سقوط کرد، امتیازات Eye of Sol چرخید. با وجود این، به همان اندازه خوب است – اگر بهتر نباشد. این به خوبی یک تفنگ تک تیرانداز PvP است که برای سلاح هایی که از Trials of Osiris رها می شوند بسیار رایج است. بازیکنان PvE در اینجا چیزی برای دوست داشتن ندارند، اما عرق‌های Crucible و Trials به یکی از آنها در Vault خود نیاز دارند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

رول T1 شما باید هدف متحرک/منظره عکس فوری باشد. این یک اسنایپر رول کلاسیک PvP است که همچنان نتایج عالی را برای بازیکنان سریع به ارمغان می آورد. به شرطی که به اندازه کافی خوب باشید که شلیک های خود را بزنید، این رول Eye of Sol از هر تک تیراندازی که از رول خود استفاده نمی کند، پیشی می گیرد، حداقل اگر قبلاً ADSing نداشته باشد. این یک تک‌تیرانداز CQC است و در سندباکس PvP Destiny 2 به طرز شگفت‌آوری خوب است.

6:Beloved

6:Beloved

متأسفانه، Beloved دیگر قابل دستیابی نیست مگر از طریق شانس محض از Xur یا Banshee. این فصل تفنگ تک تیرانداز خالی از سکنه بود، بنابراین اگر در آن زمان آن را درست نکرده‌اید، شانسی ندارید. این نیز مایه شرمساری است، زیرا این در واقع یک نسخه انرژی از Eye of Sol است که آن نقطه جنبشی را برای چیزی مانند Ace of Spades آزاد می کند.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، هدف شما در اینجا مکان‌های جابجایی هدف/عکس فوری است. تنها تفاوت عمده بین این و Eye of Sol نوع انرژی است. در حالی که ترجیح می‌دهم اولیه‌ام به جایگاه انرژی من برود، می‌دانم که بسیاری از Guardians از شبکه‌های برقی جنبشی هستند، به‌ویژه کاربران Hand Cannon. بر خلاف Eye of Sol، Beloved آن شکاف Kinetic را آزاد می کند. داشتن هر دو انعطاف پذیری بسیار بیشتری به بارگیری شما می دهد – به من اعتماد کنید.

7: Adored

7: Adored

من Adored را می پرستم. این ممکن است تک تیرانداز مورد علاقه من در Destiny 2 باشد. این یک اسلحه قدیمی پلی لیست آیینی است، بنابراین باید آن را از Monument to Lost Light in the Tower خریداری کنید. این بدان معناست که لازم نیست نگران دریافت یک رول خوب باشید. مسلماً، Adored در PvE یا PvP برتری خاصی ندارد، اما سهولت استفاده و اثربخشی آن دلیلی است که من آن را بسیار دوست دارم.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

برای PvE، Triple Tap و Vorpal دارید. مطمئنا، Vorpal مانند گذشته قوی نیست، اما هنوز هم یکی از بهترین امتیازات DPS انفرادی در بازی است. در ترکیب با Triple Tap و یک مد ماگ پشتیبان، هفت عکس Vorpal در هر بارگذاری مجدد دریافت خواهید کرد که بسیار خوب است. PvPers دارای Snapshot Sights/ Killing Wind خواهند بود. باز هم، نه بهترین، اما کاملا قابل استفاده است.

8: Uzume RR4

8: Uzume RR4

Uzume RR4 به مراتب از بالاترین پتانسیل بازی برخوردار است. همانطور که گفته شد، هنوز هم یک گزینه قابل اطمینان و قابل کشاورزی با تعداد کمی از رول های خدایی مناسب و قابل تامل است. این دقیقاً یک تک تیرانداز حداقل/حداکثر نیست – اگر بهترین ها را می خواهید، باید جای دیگری را جستجو کنید. اگر به دنبال چیزی مطمئن هستید، بهتر از Uzume RR4 نخواهید یافت.

یک رول معمولی PvE برای این سلاح، سه ضربه با Vorpal، ذخایر با ضربه زیاد یا Explosive Payload/Dragonfly است، اگر چیزی برای Add-clear می‌خواهید. بازیکنان PvP در مقایسه با شبکه اصلی PvE گزینه‌های زیادی ندارند، اما Snapshot Sights/High-Impact همیشه یک گزینه نیمه مناسب برای Crucible است. درست است، من آن را به این زودی در Trials نمی‌آورم.

9: Whisper of the Worm

9: Whisper of the Worm

دور هم جمع شوید، می‌خواهم برایتان داستان تعریف کنم. در دوران طلایی بازی Destiny 1، با بازی اصلی King’s Fall Raid، یک تفنگ تک تیرانداز به نام Black Spindle وجود داشت. این خود جانشین چکش سیاه بود و بر متا تسلط داشت. رؤسا در برابر قدرت این چیز افتادند. متأسفانه، بازی تلافی جویانه Destiny 2 با شکوه یکی از بهترین تک تیراندازان تاریخ Destiny، هم برای 1 و هم برای 2، مطابقت ندارد.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

Whisper of the Worm همان ایده اولیه Spindle را دارد. فرود تمام شوت های خود به عنوان ضربه های دقیق، جادوی شما را دوباره پر می کند، از دست دادن یک ضربه شانس بازگشت آن را دارد، و آسیب دقیق پایه بالاتری وارد می کنید. در حالی که باس‌های Destiny 2 بسیار متحرک‌تر از D1 هستند، اگر تیراندازان از PvE طرفداران قابل‌توجهی پیدا کنند، انتظار داشته باشید Whisper را در تصویر ببینید. برای هر موردی یکی را در جیب پشتی خود داشته باشید.

10: Mechabre

10: Mechabre

Mechabre جشنواره سلاح گمشده است. این جشنواره فقط یک بار در سال در هالووین برگزار می شود، بنابراین اگر یکی از این موارد را می خواهید، باید تا آن زمان صبر کنید. این که آیا این انتظار ارزش دارد یا نه به شما بستگی دارد. مطمئناً این یکی از بهترین تک تیراندازان در Destiny 2 است، اما تک تیراندازهای انحصاری غیر رویدادی بهتری وجود دارد که می توانید آنها را شکار کنید.

چیزی که Mechabre را از همه آنها متمایز می کند و چرا من آن را درج می کنم، Voltshot است. ممکن است فکر کنید این امتیاز برای تک تیراندازها به خوبی کار نمی کند و حق با شماست. با این حال، من همچنان معتقدم که این یکی از بهترین امتیازات Add-clear در بازی است و ارزش ساختن آن را دارد. من فکر می کنم Mechabre پتانسیل یک تک تیرانداز افسانه ای و بالاتر از Voltshot را دارد. شما می‌توانید در عین حال که در پوشش امن می‌مانید، از Add-clear مناسبی برخوردار شوید، و این بسیار مهم است.

11: Succession

11: Succession

Sniper Rifle ساکن Deep Stone Crypt به این زودی ها هیچ رکوردی را نخواهد شکست. با این حال، این یک تک تیرانداز بسیار قوی است که اتفاقاً قابل ساخت است. اگر تک تیراندازها در PvE محبوب شوند، این یکی از بهترین ها برای Add-clear و boss DPS خواهد بود. مسلماً، بدون در نظر گرفتن برخی از ورودی‌های بالاتر در این فهرست، برتری نخواهد داشت.

در ستون سه، شما می خواهید بازسازی کنید. این امتیاز DSC به Succession شما اجازه می‌دهد تا زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید به آرامی از ذخایرتان دوباره پر شود، تا ظرفیت مهمات اصلی آن دو برابر شود. این برای کوتاه کردن DPS پشت سر هم عالی است. اگر به دنبال یک تیرانداز از خفا رئیس/Raid هستید، در ستون چهار، Firing Line دارید، یا می‌توانید Recombination را اجرا کنید تا به طور کامل به پتانسیل DPS انفجاری متمایل شوید.

12: Ikelos Sniper v3

اگر یک چیز را از این لیست حذف می کنید، بگذارید این باشد که باید سلاح های فصلی را تا زمانی که اینجا هستند بسازید. برخی از بهترین تک تیراندازها در Destiny 2 دیگر قابل دستیابی نیستند زیرا فصل های آنها تمام شده است و همین را می توان در مورد هر نوع سلاح دیگری در بازی گفت. تیرانداز از خفا Ikelos از فصل 19 هیچ تفاوتی ندارد، حتی بیشتر از آن با توجه به اینکه آن را به رنگ رشته ای می پردازیم.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

برخلاف Voltshot، Incandescent در هر کشتن فعال می‌شود، نه فقط پس از بارگیری مجدد – و آن را به گزینه‌ی Add-clear بهتر از این دو تبدیل می‌کند. با این حال، با توجه به اینکه تیرانداز از خفا Ikelos دیگر قابل دستیابی نیست، من Mechabre را بالاتر از آن قرار دادم، علیرغم اینکه برای Add-clear بهتر است. Incandescent را با Fourth Time’s the Charm یا Overflow ترکیب کنید، و پتانسیل فوق‌العاده قدرتمندی در پایان بازی خواهید داشت.

سخن نهایی درباره بهترین تفنگ تک تیرانداز در Destiny 2

اینها همان 12 تک تیرانداز برتر در Destiny 2 در فصل Defiance بودند. در حالی که آنها همیشه در PvP محبوب خواهند بود، تک تیراندازها اخیراً بهترین عملکرد را در جعبه سندروم PvE نداشته اند. اگر چیزی برای علاقه مندان وجود دارد، آنها هستند، بنابراین ممکن است ارزش آن را داشته باشد که تعدادی از این تک تیراندازها را قبل از این اتفاق بیاندازیم.

این مقاله از سایت (واتیف) برداشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =