آموزش, بازی ها, بلاگ

نحوه ساختن یک نردبان در Minecraft : رسیدن به ارتفاعات جدید

نحوه ساختن یک نردبان در Minecraft

آیا از بالا و پایین پریدن ناشیانه برای رسیدن به سطوح مختلف دنیای Minecraft خود مانند یک کانگورو روی کافئین خسته شده اید؟ نترسید، زیرا راه حل نحوه ساختن یک نردبان در Minecraft در پایین توضیح داده شده است! در این راهنما، ما به دنیای شگفت انگیز نردبان سازی در Minecraft می پردازیم و شما را به دانش و مهارت های مورد نیاز برای رسیدن به ارتفاعات جدید و تبدیل شدن به بهترین بازیکن Minecraft مجهز می کنیم!

ما همه چیزهایی را که در مورد نحوه ساختن نردبان در Minecraft باید بدانید را مرور خواهیم کرد!

ساختن نردبان در Minecraft

Minecraft واقعاً استانداردهایی را در مورد پردازش مواد خام بدون هیچ چیز به جز دست خالی تعیین کرده است. بازی‌های دیگر این را بهینه‌سازی کرده‌اند تا تجربه را «واقعی‌تر» یا «باورانه‌تر» کنند، اما همه می‌دانند که لذت واقعی در شکستن یک جنگل کامل و برهم زدن اکوسیستم محلی است!

برای دستور پخت نردبان Minecraft، فقط به یک درخت نیاز دارید. با این حال، ما قول می دهیم که وقتی شروع به کاهش بیشتر کردید، به سمت دیگری نگاه کنیم!

پیشنهاد خرید: خرید ps5

به سمت هر درختی بروید و از زمین شروع به شکستن کنید تا به بالای آن برسید، از تبر چوبی بگذرید و فقط از دستان خود استفاده کنید. فراموش نکنید که هر زمان که نهال شروع به تخم ریزی کردند، اگر این منطقه ای است که شما در آن زندگی می کنید، حداقل یک یا دو نهال بکارید.

هنگامی که یک درخت را با مشت های برهنه خرد کردید، می توانید با باز کردن موجودی خود (E) و قرار دادن کنده ها در منوی کاردستی، کنده های چوبی بسازید.

نحوه ساختن یک نردبان در Minecraft: رسیدن به ارتفاعات جدید

پس از آن، برای ساختن میز کاردستی به چهار عدد از آن تخته های چوبی نیاز دارید. یک بلوک را در هر فضای منوی کاردستی مانند زیر قرار دهید:

مرحه دوم

حالا که میز کاردستی را دارید، می توانید تخته هایی را که دارید روی هم بچینید تا چوب درست کنید.

مرحله سوم ساختن یک نردبان در Minecraft

برای ساختن یک نردبان، به 6 چوب نیاز دارید. هنگامی که آنها را به دست آوردید، فقط با چیدن چوب ها روی هم در هر دو طرف شبکه، یک (H) در جدول کاردستی درست کنید، سپس فقط آنها را با یک چوب در وسط به هم وصل کنید، مانند این:

مرحله چهارم ساختن یک نردبان در Minecraft

نکته حرفه ای: اگر دوباره دستور نردبان را فراموش کردید، فقط روی کتاب سبز رنگ در سمت چپ شبکه کاردستی کلیک کنید. در آنجا، می‌توانید هر دستور غذای موجود در بازی را جستجو کنید، اگر زمانی به یکی نیاز داشتید!

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

این همه آن چیزی است که در مورد نحوه ساختن نردبان در Minecraft باید بدانید. اگر برای خانه Minecraft خود به نردبان بیشتری نیاز دارید، پس همیشه جنگلی در این نزدیکی وجود دارد تا تمام چوب مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد. حالا برو قبل از شب برای خودت درست کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =