بلاگ, بهترین ها

بهترین بازی چند نفره سوئیچ که می توانید با هم بازی کنید

بهترین بازی چند نفره سوئیچ که می توانید با هم بازی کنید
اگر در مورد بهترین بازی‌های Co-op در سوییچ کنجکاو هستید، در جای مناسبی هستید. ما می خواهیم بحث را برای همیشه حل کنیم و در مورد 4 بهترین بازی مشترک در پلتفرم نینتندو تصمیم گیری کنیم.

از آنجایی که لیست کوچک است، ما هر ورودی را برای معیارهای امروزی بررسی می کنیم تا رتبه آنها را تعیین کنیم. 4 جنبه گسترده ای که ما در نظر خواهیم گرفت عبارتند از: جذابیت معمولی، زیبایی شناسی، مکانیک بازی نوآورانه و لذت شخصی.

همچنین، از آنجایی که نینتندو سوییچ نقطه کانونی در لیست ما است، از قبل اعلام می‌کنیم که همه بازی‌ها بازی‌های شخص اول نینتندو هستند. با پایبندی به بازی‌های Co-op سوییچ، بینشی در مورد هر عنوان انحصاری و تأثیر آن بر بازیکنان ارائه می‌کنیم. بنابراین ما نمی‌خواهیم بعد از آن شکایتی بشنویم زیرا انتخاب‌های ما محدود به سوییچ است.

کدام عناوین بهترین بازی چند نفره روی سوئیچ هستند؟

اکنون که صحبت‌های کوچک را از سر راه برداشته‌ایم، وقت آن است که به لیست بهترین بازی‌های Co-op در سوییچ بپردازیم. بیا شروع کنیم.

4. Hyrule Warriors: Age Of Calamity

بهترین بازی چند نفره سوئیچ که می توانید با هم بازی کنید

بهترین بازی چند نفره سوئیچ که می توانید با هم بازی کنید

بازی‌های Legend of Zelda، بازی‌های اکشن-ماجراجویی، ساختاری جهان باز، روایی-سنگین و با تعداد زیادی فعالیت جانبی برای بازیکنان هستند. قابل درک است، بسیاری از طرفداران در مورد اسپین آف، Hyrule Warriors، که یک انحراف گسترده از فرمول Zelda است، عصبی بودند. خوشبختانه، این بازی بیش از حد به تبلیغات پرداخت و پتانسیل بیشتری برای اسپین‌آف‌های آینده برای نینتندو ایجاد کرد.

سبک گیم پلی هک اند اسلش Hyrule Warriors: Age Of Calamity را از سری اصلی Zelda متمایز می کند. Co-op به دو بازیکن اجازه می دهد تا در اکشن های سریع شرکت کنند و از حملات وحشی برای از بین بردن امواج دشمنان استفاده کنند. Hyrule Warriors یک بازی co-op درخشان برای بازیکنانی است که می خواهند ببینند شخصیت های دیگر بازی های Legend of Zelda چگونه بازی می کنند.

Hyrule Warriors: Age Of Calamity درباره چیست؟

اگر در بازی‌های Zelda تازه کار هستید، Hyrule Warriors فرصتی عالی برای شیرجه زدن در این بازی است. بازیکنان می توانند بدون گذر از ورود طولانی و ترسناک Breath Of The Wild در مورد داستان یاد بگیرند. Hyrule Warriors: Age Of Calamity یک پیش درآمد است که به Breath Of The Wild پیوند می خورد و روایتی غنی و منسجم را ارائه می دهد.

بازیکنان با انبوهی از دشمنانی که پس از شخصیت منتخب از قلعه Hyrule دفاع می کنند، مبارزه می کنند. حملات پر زرق و برق و متنوع هستند، و باعث می شود هر شخصیت به روش خاص خود احساس منحصر به فرد و سرگرم کننده کند. همچنین حیوانات غول پیکر الهی وجود دارند که بازیکنان می توانند از آنها برای درهم شکستن سربازان دشمن استفاده کنند. بصری آن موجودات غول‌پیکر در حال عمل عالی است، اما کنترل آن‌ها نقش مهمی بر روی کیک دارد.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

جدا از لینک، یک شخصیت جدید، Urbosa به راحتی مورد علاقه ما است. حملات رعد و برق او ظرافت و ظرافت دارد و آسیب جدی وارد می کند. حملات زلدا قوی تر از آن چیزی است که ما تصور می کردیم. ما هرگز او را دست کم نخواهیم گرفت Calamity Ganon، آنتاگونیست، با طراحی خشن خود در سطح بعدی عالی است، به علاوه او قابل بازی است!

بازیکنان از Breath Of The Wild به گلایدر دسترسی دارند تا از مناظر دلپذیر Hyrule عبور کنند. ویژگی‌های کاردستی بازمی‌گردند، جایی که برای حذف منابع با موادی برای ارتقای زره‌ها و سلاح‌ها پاداش می‌گیرد. کوئست‌های جانبی مختلف، فعالیت‌های هیجان‌انگیز زیادی را برای بازیکنانی که می‌خواهند از داستان اصلی فاصله بگیرند، فراهم می‌کنند.

چگونه Hyrule Warriors یکی از بهترین بازی‌های Co-op روی سوییچ است؟

برای اینکه بازیکنان به طور کامل از بازی های Zelda قدردانی کنند، باید آنها را با 100٪ کامل بازی کنند. برای Hyrule Warriors: Age Of Calamity نیز به همین صورت است. در غیر این صورت، مخالفان ممکن است بازی را یک پول نقد لقب دهند. راستش، ما رزروهای خود را داشتیم، اما افشاگری ها به اندازه کافی ما را متقاعد کردند که بازی را امتحان کنیم، و ما خوشحالیم که این کار را انجام دادیم.

سوییچ نمونه ای از توانایی نینتندو برای نوآوری و تبدیل شدن به یک ترند در زمینه سخت افزار و نرم افزار است. The Legend of Zelda در ساخت بازی‌های جهان باز و اکشن ماجراجویی پیشگام است و بازی‌های دیگری نیز از نقشه‌های آن پیروی کرده‌اند. وقتی دو و دو را کنار هم قرار دهید، مشخص است که Hyrule Warriors پا جای پای نینتندو سوییچ گذاشته است.

بازی با حذف بسیاری از فرمت‌های سنتی Zelda در حالی که از رویکردی به سبک Musou استفاده می‌کند، ریسک بزرگی را متحمل می‌شود. داشتن گزینه ای برای بازی به عنوان هر فردی غیر از لینک، با سایر بازیکنان در تعاونی، یکی دیگر از قمارهای عظیم است که اکنون سود سهام را پرداخت می کند. مبارزه و اکتشاف و پازل ها از بازی های اصلی دست نخورده باقی می مانند. این توازن ادای احترام به ورودی های گذشته و در عین حال افزایش مرزها است که باعث می شود بازی هویت و جذابیت خاص خود را داشته باشد.

به دلایل مثبتی که ذکر کردیم، به راحتی می توان فهمید که چرا Hyrule Warriors: Age Of Calamity یکی از بهترین بازی های Co-op در سوییچ است.

3. Mario Kart 8 Deluxe

بهترین بازی‌های Co-op روی سوییچ

بهترین بازی‌های Co-op روی سوییچ

اجازه دهید ما با شما هم سطح شویم. ما در بازی های مسابقه ای خیلی بزرگ نیستیم. هیچ چیز مخالف ژانر؛ ما ترجیح می دهیم بازی هایمان اکشن سنگین یا روایت محور باشند. با این حال، اگر تغییری در قالب مسابقه وجود داشته باشد، بازی توجه ما را جلب می کند. کنجکاوی ما با دیدن گیم پلی و خرابی بازی Mario Kart 8 Deluxe به اوج خود رسید. بعد از اینکه بازی را برای خودمان امتحان کردیم، اعتراف می کنیم که گیر افتاده ایم.

اگرچه نسخه Deluxe Mario Kart 8 یک نسخه مجدد است، اما ما با خوشحالی می‌گوییم که بازی فراتر از انتظارات ما است. ما نسخه اصلی را امتحان نکردیم، تا حدی به این دلیل که Wii-U کنسول انتخابی ما نیست، اما Switch یک موفقیت تایید شده است. گرافیک ارتقا یافته و گیم پلی بهینه شده است تا از قابلیت های گرافیکی سوییچ به طور کامل استفاده شود.

Mario Kart 8 Deluxe درباره چیست؟

برای کسانی که درباره Marios Kart اطلاعاتی ندارند، به طور خلاصه، این یک سری بازی مسابقه ای اسپین آف از بازی های Mario است. در نسخه وانیلی قسمت هشتم، بازیکنان گزینه های محدودی داشتند. با Mario Kart 8 Deluxe، همه چیز پس از راه‌اندازی در یک بسته مناسب جمع‌آوری می‌شود و آن را راهی قطعی برای انجام بازی می‌کند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

در مورد گیم‌پلی Mario Kart 8 Deluxe، مکانیک‌های مسابقه‌ای ساده از قسمت‌های قبلی بازمی‌گردند، اما با استقبال بیشتری. شخصیت‌های مختلف آیه ماریو با چرخ دستی‌های خود که برای حالت‌های مسابقه استفاده می‌شوند، قابل بازی هستند. با ارتقای Deluxe، دیگر فرنچایزهای نینتندو نیز وارد میدان مسابقه مسابقه می شوند. به ویژه، Splatoon Inklings در چرخ دستی‌های شیک و رنگارنگ به صحنه می‌آیند.

نکته اصلی مسابقه شامل تکمیل دورهای دور یک مسیر مسابقه با افت تصادفی قدرت با توانایی های عجیب و غریب است. برخی از قدرت‌ها به بازیکنان این امکان را می‌دهند که حملات عنصری را به سمت حریفان خود شلیک کنند، در حالی که برخی دیگر سرعت آنها را کاهش می‌دهند. هدف این است که در جایگاه اول قرار بگیرید و از هر وسیله ای که لازم است برای رسیدن به آن در پایان مسابقه استفاده کنید. چندین سلاح را می توان برای حمله به حریفان مورد استفاده قرار داد، مانند Spiny Shell ثبت شده در ورودی های قبلی.

بسیاری از حالت‌های مسابقه در Mario Kart 8 Deluxe در دسترس هستند، اما این بازی بیشتر به دلیل معرفی مسابقه ضد گرانش مشهور است. بازیکنان می‌توانند چرخ دستی‌های خود را حرکت دهند تا روی دیوارها و سقف‌ها به روش‌های شدید و بسیار منحصربه‌فرد رانندگی کنند تا فرمول مسابقه را تقویت کنند. حداکثر 4 بازیکن می توانند به صورت محلی روی سوئیچ بازی کنند که برای گروهی از دوستان گذراندن وقت فوق العاده است.

چگونه Mario Kart 8 Deluxe یکی از بهترین بازی‌های Co-Op روی سوییچ است؟

حالت‌های چندنفره Thprominentus و Co-op Mario Kart 8 Deluxe در جذابیت بازی برای سوییچ بسیار موثر است. بازیکنان می توانند از وسایل نقلیه تمام سطحی با نسخه Deluxe بازی استفاده کنند. وسایل نقلیه جدید چه بازیکنانی در مسیر رانندگی کنند و چه به سمت دریا یا زمین‌های دیگر، حرکت یکپارچه را ارائه می‌کنند. حالت نبرد با بالون بسیار جذاب است، جایی که بازیکنان باید بالن های حریف خود را از بین ببرند و برنده کسی است که قبل از تمام شدن زمان، بیشترین ضربه را داشته باشد.

به طور مشابه، یک حالت سکه دونده وجود دارد که در آن بازیکنان در سراسر مسیرها مسابقه می دهند و سکه ها را جمع آوری می کنند، سپس به یکدیگر حمله می کنند تا ذخیره آنها را بدزدند. کسی که در انتها تعداد سکه‌های بزرگ‌تری داشته باشد برنده است. یکی دیگر از حالت های بسیار رقابتی و مورد علاقه ما، Shine Thief است که در آن بازیکنان صاحب یک شین اسپرایت می شوند. هدف این است که با اجتناب از تماس با سایر بازیکنان، تا زمانی که تایمر تمام شود، تا زمانی که ممکن است روی براق نگه دارید. کسی که طویل درخششی را برای مدت طولانی نگه دارد برنده است.

یک تنوع خانوادگی و سرگرم‌کننده از سناریوی پلیس‌ها و دزدان به نام Renegade Roundup، تجربه همکاری نهایی Mario Kart است. مسلّح به کارخانه های تیراندازی پیرانا، تیم مسئولین تیم یاغی را در سراسر مسیر تعقیب می کنند. پس از دستگیری Renegades، مقامات آنها را در قفس نگه می دارند. پیچ و تاب این است که هم تیمی های Renegade می توانند آنها را آزاد کنند.

امیدواریم که اشتیاق ما برای حالت‌های Co-op و چند نفره جذاب Mario Kart 8 Deluxe به اندازه کافی قانع کننده باشد. ما مصمم هستیم که Mario Kart 8 Deluxe را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های Co-op در سوییچ طبقه‌بندی کنیم.

2. Astral Chain

Astral Chain

خوب، وقت آن است که گرما را افزایش دهیم زیرا در جایگاه دوم بهترین بازی‌های تعاونی در سوییچ قرار داریم. بازی‌ای که بارها بازی کرده‌ایم و هنوز از آن سیر نمی‌شویم، Astal Chain است. با توجه به شجره نامه ای که در ساخت Astral Chain، به طور دقیق Platinum Games، دخیل است، جای تعجب نیست که این بازی عالی باشد. مفهوم و ایده های فرضیه بازی کاملاً اصلی است و سیستم مبارزه منحصر به فرد است.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

حال و هوای Astral Chain تا حدودی شبیه به Persona 3 است، اما دلیل اصلی آن خطری است که از قلمروی متفاوت در حال ظهور است. Astral Chain به بازیکنان این امکان را می دهد که شخصیت خود را بسازند، سپس آن را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنند. گزینه های سفارشی سازی شامل جنسیت، ظاهر، لباس، سلاح، لوازم جانبی و مهارت ها می شود. دوقلوهای شخصیت اصلی همیشه آنها را در دشت اختری همراهی می‌کند، جایی که کیمرهای خطرناک پرسه می‌زنند و ویران می‌کنند.

Astral Chain درباره چیست؟

بشریت در آینده ای متروک که در آن نسل بشر به دلیل کایمرها در آستانه انقراض است، مبارزه می کند. موجودات وحشی ترسناک به هر نقطه از زمین حمله کرده اند و انسان ها را به پناهگاهی منحصر به فرد، کشتی، وادار کرده اند. آنها از واهی های رام برای مبارزه با آتش با آتش استفاده می کنند.

شخصیت بازیکن و دوقلوهای آن‌ها استخدام‌شده‌های جدیدی هستند که در دستور کار نیروی پلیس نورون هستند. از طریق تجربه و مشاهده اعضای ارشد، بازیکنان در مورد منشاء دشت اختری و واهی یاد می‌کنند. بخش‌های گیم‌پلی دارای توزیع و سرعت یکنواخت هستند، اکتشافات تحقیقی و نبردهای سریع را متعادل می‌کنند. بازیکنان ابتدا در استفاده از لژیون ها، که واهی هایی هستند که دیگر دشمنی با انسان ها ندارند، تسلط پیدا می کنند. در واقع، آنها ابزار مرگ برادران هار و پرخاشگر خود هستند.

مبارزه با زنجیره اختری یک روش خلاقانه شگفت انگیز برای درگیر شدن با دشمنان است. زنجیر Astral یک سلاح و ابزار بسیار همه کاره است که لژیون ها را متصل می کند و آنها را وادار به انجام اقدامات خاص می کند. Chain همچنین می‌تواند دشمنانی را که مستقیماً به بازیکن حمله می‌کنند مهار کند و حرکات ویژه‌ای وجود دارد که قفل را باز می‌کند که آسیب بزرگی وارد می‌کند.

بازیکنان باید در اطراف میدان نبرد مانور دهند تا با غلت زدن، طفره رفتن و استفاده از زنجیر برای خارج شدن از مسیر، از آسیب دشمنان جلوگیری کنند. حملات فیزیکی و پرتابی بازیکنان زمانی که در کنار مهارت‌های اکشن لژیون خود کار می‌کنند، منظره بصری چشمگیری ایجاد می‌کنند.

چگونه Astral Chain یکی از بهترین بازی‌های Co-op روی سوییچ است؟

Astral Chain دارای ارزش های فراوانی برای پخش است، و به ویژه حالت محلی همکاری، راهی لذت بخش برای به حداکثر رساندن لذت است. از آنجایی که بازی فاقد چندنفره آنلاین است، بازیکنان باید به این یک نقص فاحش بسنده کنند. در غیر این صورت، بازی کامل 10/10 است. بازیکنان شخصیت اصلی را کنترل می کنند و بازیکن دوم می تواند به طور یکپارچه به جلسه Co-op بپیوندد و آن را ترک کند.

پیمایش عمودی و به خصوص اجرای ترکیب های زنجیره ای نیاز به تمرین زیادی دارد. کار با بازیکن دیگر نیاز به برنامه ریزی دقیق در طول حملات دشمن دارد که در سراسر صفحه نمایش هستند. از بسیاری جهات، قابلیت هیبریدی همه کاره سوئیچ یک موازی نمادین با زنجیره در زنجیره اختری است. هر دوی آنها از بازیکنان می‌خواهند که در حین پرواز با توجه به موقعیت خود را تنظیم کنند.

هر دو بازیکن لژیون‌های خود را کنترل می‌کنند و با ترکیب و تطبیق گونه‌های مختلف لژیون‌ها، سناریوهای جنگی همیشه تازگی دارند. بخش‌های تحقیق نیز بسیار جذاب هستند و استفاده از دوربین‌ها برای گرفتن عکس برای تجزیه و تحلیل شواهد به‌طور شگفت‌آوری عمیق است. طراحی بصری Astral Plane چشم نواز است و زیبایی شناسی کلی انیمه ظاهری منحصر به فرد به بازی می دهد.

پازل ها و جنبه اکتشافی Astral Chain یکی دیگر از زمینه هایی است که بازی در آن می درخشد. سکانس های اکشن سرگرم کننده و متقاعد کننده هستند، اما زمانی که باید از منطق استفاده کنید و بر موانع غلبه کنید، این یک لایه اضافی است که تجربه را افزایش می دهد. با توجه به اینکه چقدر Astrail Chain را تحسین کرده ایم، می توان گفت که این یکی از بهترین بازی های Co-op در سوییچ است.

1. Super Smash Bros. Ultimate

1. Super Smash Bros. Ultimate

ایا حاضری؟ ما مطمئن هستیم! زیرا هیچ سری دیگری وجود ندارد که بهترین اتفاق را در بازی ها نشان دهد. Super Smash Bros. Ultimate for the Switch روح آزادی، خلاقیت و طول عمر نینتندو را در خود جای داده است. بدون هیچ فکر یا تردیدی، ما Super Smash Bros را به عنوان بهترین بازی Co-op در سوییچ معرفی کرده بودیم و این بازی شماره 1 در لیست ما است.

وقتی صحبت از کراس اوورهای بازی های ویدیویی به میان می آید، اکثر شرکت ها در مورد اجازه دادن به شخصیت هایشان در دیگر فرنچایزها خسیس هستند. از سوی دیگر، نینتندو با کنایه زدن به کراس اوورهای رویایی، مجموعه ای از بمب ها را بر سر گیمرها انداخت. نینتندو کلاه گیس های بزرگ را در شرکت های رقیب نشان داد تا به مردم آنچه را که می خواستند ارائه دهند.

Super Smash Bros. Ultimate درباره چیست؟

Super Smash Bros نتیجه این کار بود که ذهن همه را متحیر کرد. ذهن اصلی پشت Super Smash Bros، آقای محترم ساکورای، شایسته ستایش است. او بود که به شدت به عناصر کراس اوور بازی فشار می آورد. اگر بازی پایه و شخصیت‌های DLC را حساب کنید، بازیکنان با 89 کاراکتر مواجه می‌شوند.

برخی از شخصیت ها نیز مراحل موضوعی خود را دارند که در طول مسابقات جلوه های منحصر به فردی دارند. تعداد مراحل در Super Smash Bros. Ultimate بیش از 100 است. اگر این زیاده روی نباشد، پس هیچ چیز نیست. حالت داستان یک روایت جذاب است، جایی که مسیر مستقیمی از ابتدا تا انتها نیست. یک چرخش در داستان، بازیکنان را ملزم می‌کند که به فکر راه‌حلی برای شکست دادن آنتاگونیست(های) داستان باشند.

خوب، اکنون که به اندازه کافی درباره Super Smash Bros. Ultimate صحبت کردیم، زمان آن رسیده که در مورد گیم پلی آن صحبت کنیم. بازیکنان تنها با 8 کاراکتر شروع می‌کنند و پس از انجام چالش‌های درون بازی، برچسب‌هایی را برای باز کردن سایر شخصیت‌ها کسب می‌کنند. کاراکترهای DLC پس از دانلود و انجام شرایط لازم در دسترس هستند. همچنین، همه شخصیت‌ها دارای پوسته‌های مختلفی برای بازتاب داستان بازی، یک لمس کوچک زیبا و یک تخم مرغ عید پاک هستند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

مسابقات رقابتی با شکست دادن حریف از سه طریق قابل پیروز شدن است. آسیب رساندن به سلامت شخصیت حریف تا صفر، در غیر این صورت بازیکنان می توانند آنها را از صحنه پرتاب کنند. راه دیگر حالت زمان بندی شده است که در آن بازیکنان برای کسب امتیاز به رقابت می پردازند و در مدت زمان محدودی با چندین حریف روبرو می شوند.

چگونه Super Smash Bros. Ultimate یکی از بهترین بازی های Co-op روی سوییچ است؟

Switch و Super Smash Bros. Ultimate شباهت هایی دارند که آنها را برای یکدیگر ایده آل می کند. Switch یک کنسول نوآورانه است که پس از انتشار صحنه بازی را تکان داد و در همین راستا، Super Smash Bros. Ultimate نیز تأثیری مشابه گذاشت. کراس اوورها و مکانیک‌های جنگی عمیق و شگفت‌انگیز، محبوبیت کنسول و بازی را در کنار هم افزایش داده‌اند.

شاهد محبوبیت این بازی در اعداد فروش است، زیرا این بازی پرفروش ترین بازی مبارزه ای است. این کمک کرد که دیگر فرنچایزهای محبوب نینتندو، چه کلاسیک های یکپارچهسازی با سیستمعامل یا شاهکارهای مدرن، گنجانده شوند. تمام بازیکنان سنگین چرخ‌دار نینتندو اینجا هستند. ساموس آران (متروید)، کربی، ماریو، اینکلینگ (اسپلاتون)، ایزابل (تقاطع حیوانات)، و پیکاچو، به نام چند مورد.

به غیر از شخصیت های شخص اول نینتندو، بسیاری از شخصیت های شخص ثالث نیز ظاهر می شوند. شخصیت‌های متقاطع مبهم نیستند، اما محبوب هستند، مانند Snake از Metal Gear Solid یا Simon Belmont از Castlevania. حتی Sephiroth و Cloud از Final Fantasy 7، Ken Masters از Street Fighter، Bayonetta و Steve از Minecraft وجود دارند. امکانات ترکیب و تطبیق بی پایان هستند. اگر انواع را بشمارید، اعداد بیشتر می شود.

کنترل های سوئیچ صفحه پر هرج و مرج را کنترل می کنند که در آن حملات متعدد و انیمیشن شخصیت ها در طول مسابقه اتفاق می افتد. به ندرت هیچ تاخیری در Co-op محلی وجود دارد، و سختی قابل تنظیم آن را تبدیل به یک بازی مبارزه ای عالی برای بازی علی یا در ورزش های الکترونیکی می کند. پلتفرم شدن در حین مبارزه باعث می شود که بسیار سرگرم کننده باشد و بازیکنان را به فکر راه های خلاقانه برای برنده شدن بیاندازد. عشق ما به Super Smash Bros. Ultimate باعث می‌شود که بهترین بازی‌های Co-op موجود در سوییچ پیشی بگیرد.

نظر نهایی درباره بهترین بازی چند نفره سوئیچ که می توانید با هم بازی کنید

خوب، شما آن را دارید؛ لیست ما از چهار بازی سطح بالا و بهترین بازی های Co-op در سوییچ به پایان می رسد. امیدواریم از یادگیری انتخاب های ما لذت برده باشید. اگر این کار را کردید در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. اگر احساس می‌کنید خیلی دور شده‌ایم و رقبای مناسب‌تری را کنار گذاشته‌ایم، به هر طریقی، نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 3 =