اخبار, بلاگ

Modern Warfare 2 x Warzone 2 Season 2 Reloaded تاریخ انتشار و محتوای آن فاش شد

Modern Warfare 2 x Warzone 2 Season 2 Reloaded تاریخ انتشار و محتوای آن فاش شد

یک پست وبلاگ جدید توسط Activision اعلام کرده است که آپدیت بارگذاری مجدد فصل 2 برای Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 در روز چهارشنبه 15 مارس ساعت 9 صبح به وقت محلی منتشر خواهد شد.

اکانت قانونی Call of Duty: Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 x Warzone 2 Season 2 Reloaded تاریخ انتشار و محتوای آن فاش شد

ناشر همچنین خلاصه کاملی از تمام محتوای جدیدی را که قرار است با به‌روزرسانی میان فصل وارد شود، منتشر کرد. پس از انتشار پچ جدید، بازیکنان به یک قسمت حمله جدید، نقشه چند نفره، سلاح، باندل‌ها و حتی یک کراس اوور جدید با لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته دسترسی خواهند داشت.

برای طرفداران Modern Warfare 2، یک نقشه چند نفره جدید با بارگذاری مجدد فصل 2 – Himmelmatt Expo به چرخش بازی می پیوندد. نقشه جدید 6v6 در دامنه کوه اروپایی قرار دارد و به استخر چرخش سریع بازی اضافه می‌شود و همچنین در فهرست پخش ویژه فصل 2 که بارگذاری مجدد شده است، نمایش داده می‌شود.

همچنین برخی از حالت‌های مهمانی مورد علاقه طرفداران، از جمله دراپ زون، همه یا هیچ، و یکی در اتاق باز می‌گردند، که همه قرار است با بارگیری مجدد فصل 2 هفته آینده وارد شوند. به‌علاوه، برای جشن گرفتن سه سالگی Warzone، همه بازیکنان آیتم‌های رایگان را از طریق فروشگاه درون‌بازی دریافت می‌کنند که مضمون آن‌ها درباره نقشه‌ها، فصل‌ها و خاطرات ساخته شده از زمان راه‌اندازی Warzone اصلی در 10 مارس 2020 است.

پیشنهاد خرید : اکانت قانونی wo long

یک تفنگ تیرانداز جدید نیز با به روز رسانی وارد می شود، Tempus Torrent. طبق گفته اکتیویژن، این تفنگ که در Warzone 2 و Modern Warfare 2 موجود است، «آسیب چشمگیر و مکانیزم شلیک سریع را ارائه می‌کند، که آن را به یک انتخاب سلاح اصلی عالی هنگام استقرار در نقشه چند نفره Himmelmatt Expo یا جزیره آشیکا تبدیل می‌کند».

Tempus Torrent دارای ظرفیت پایه 20 گلوله در هر خشاب خواهد بود، در حالی که دارای نرخ آتش سریع با الگوی پس زدن قابل پیش بینی است. اکتیویژن از بازیکنان می‌خواهد که هنگام تجهیز تفنگ تیرانداز جدید، دست ثابتی داشته باشند، زیرا الگوی پس زدن دارای یک ضربه قابل توجه به سمت بالا و چپ است.

در نهایت، اولین شخصیت شرور بدنام لاک پشت نینجا Teenage Mutant، Shredder است. بسته نرم افزاری را می توان از فروشگاه درون بازی خریداری کرد و شامل سه طرح اسلحه است که همه بر اساس سلاح های فصل 2 هستند.

اگر می‌خواهید قسمت‌های کامل فصل 2 و همچنین لباس جدید Shredder را ببینید، حتماً از وب‌سایت رسمی Call of Duty دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یازده =