اخبار, بلاگ

دستاوردهای Dead Island 2 فاش شد

دستاوردهای Dead Island 2 فاش شد

بازی dead Island 2 پس از چندین تاخیر بالاخره در این ماه منتشر خواهد شد. با گذشت کمتر از یک ماه از عرضه آن، دستاوردهای این عنوان فاش شده است. True Achievements مجموعه ای از دستاوردهای قابل بازگشایی را برای Dead Island 2 نشان داده است، با این حال، این یک لیست محدود برای جلوگیری از هرگونه اسپویل است.

اکانت قانونی بازی DEAD ISLAND 2

دستاوردهای Dead Island 2 ترکیبی از مبارزات، داستان و ماموریت های جانبی هستند

در مجموع 27 دستاورد Dead Island 2 فاش شده است، که به ما ایده خوبی از آنچه برای تکمیل 100٪ انتظار داریم می دهد. همه اینها باز کردن قفل های متفرقه و یک لیست محدود برای جلوگیری از اسپویل در مورد ماموریت های مرتبط با داستان هستند.

این دستاوردها شامل ترکیبی از مبارزه، داستان، چالش ها و دیگر ماموریت های جانبی است. همانطور که از عنوان انتظار می رود، اکثر آنلاک ها شامل بریدن زامبی های گوشت خوار به روش های مختلف است. این شامل از بین بردن زامبی ها با سلاح های مختلف و به روش های مختلف است. دستاوردهای دیگر شامل باز کردن انواع زامبی ها و چندین چالش و رسیدن به سطوح خاص است.

دستاوردهایی برای تکمیل کوئست های جانبی نیز وجود دارد. یکی شامل تکمیل 40 ماموریت غیر داستانی است که نشان می دهد ماموریت های جانبی زیادی وجود خواهد داشت. با این حال، بیشتر دستاوردها حول محور نبرد هستند. با کمال تعجب، هیچ دستاوردی در تکمیل بقیه آنها وجود ندارد. به طور کلی، لیست بسیار ساده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که زامبی ها را از بین ببرید.

بازی Dead Island 2 در تاریخ 21 آوریل برای پلی‌استیشن 4 و 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X|S و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. همچنین می‌توانید سیستم کاملاً جدید رویه‌ای FLESH را که بازی را از سایرین متمایز می‌کند، بررسی کنید.

نظر شما در مورد دستاوردهای Dead Island 2 چیست؟ در نظرات پایین به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *