اخبار, بلاگ

بازی جدید Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi معرفی شد

بازی جدید Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi معرفی شد

ورود جدید در سری Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi به طور رسمی توسط ناشر Bandai Namco در طول مسابقات قهرمانی جهانی Dragon Ball FighterZ اعلام شد. در حالی که جزئیات کمیاب بود، یک تریلر پر زرق و برق نشان داد که یک بازی جدید در حال حاضر در حال توسعه است و شامل فرم‌های مدرن Super Saiyan برای قهرمان قدیمی سریال Goku می‌شود.

Bandai Namco اعلام کرد: برای نبرد آماده شوید. یک بودکای تنکایچی جدید آغاز می شود.

بازی جدید Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi معرفی شد

این تیزر یک حلقه اکشن فلش از بازی‌های گذشته Budokai Tenkaichi را به نمایش می‌گذارد، قبل از اینکه گوکوی «نسل بعدی» براق را به نمایش بگذارد که به شکل Super Saiyan Blue او که برای اولین بار در Dragon Ball Super معرفی شد، تقویت می‌شود.

قابل ذکر است که سریال Budokai Tenkaichi بیش از یک دهه است که خاموش شده است. بسیاری تصور می‌کردند که بازی محبوب 2D Dragon Ball FighterZ از بازی‌های مبارزه‌ای سه بعدی پیشی گرفته است و Bandai Namco مدت‌ها پیش رفته بود.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

Budokai Tenkaichi 3 16 سال پیش منتشر شد و آخرین فرنچایز – Tenkaichi Tag Team – در سال 2010 برای PlayStation Portable عرضه شد. با وجود این، محبوبیت پایدار سری Dragon Ball ظاهراً به احیای بزرگی منجر شده است.

تا کنون، ما اطلاعات کمی در مورد آنچه فراتر از مشارکت Bandai Namco، Toei Animation، Bird Studio و Shueisha در راه است – شرکت‌هایی که در حال حاضر حق امتیاز بازی Dragon Ball را در دست دارند، می‌دانیم. هنوز مشخص نیست که توسعه دهنده اصلی، Spike (اکنون Spike Chunsoft) بازخواهد گشت یا خیر. صرف نظر از این، بازگشت سریال محبوب Budokai Tenkaichi ارزش جشن گرفتن دارد.

این بازی‌های مبارزه‌ای انقلابی را در شکل و ظاهر بازی‌های انیمه ایجاد کردند و به ظهور عناوین مبارزه‌ای انیمه‌های ستاره‌ای کمک کردند – از جمله بازی‌هایی مانند Naruto Ninja Storm – که اتفاقاً در حال حاضر نیز با Bandai در حال توسعه است.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در ماه‌های آینده بیشتر در مورد این و بازی جدید Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi بشنویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *