اخبار, بلاگ

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت در حال کار بر روی «سازماندهی مجدد استراتژیک» در اروپا است

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت در حال کار بر روی «سازماندهی مجدد استراتژیک» در اروپا است

بنا بر گزارش‌ها، یوبی‌سافت در آستانه تعطیلی دفاتر منتخب در اروپا، به عنوان بخشی از «سازماندهی مجدد استراتژیک» زیرمجموعه‌های اصلی این شرکت است. در حالی که به طور رسمی اعلام نشده است، گزارشی در ResetEra ظاهراً یک ایمیل داخلی را نشان می دهد که نشان می دهد Ubisoft Benelux در 1 آوریل 2023 بسته می شود. همانطور که بسیاری متوجه خواهند شد، این تاریخ مطابق با روز اول آوریل است – زمانی که اعلان های اخبار نادرست شایع است – اما نظرات بعدی یوبی سافت حاکی از صحت گزارش است.

در حال حاضر، یوبی‌سافت به دلیل عوامل خارجی با چالش‌های متعددی مواجه است، مانند کاهش حجم فروش بازی‌های فیزیکی به نفع فروش دیجیتال، متمرکز کردن بازاریابی با دیجیتالی کردن تمام کانال‌های ارتباطی ما، تغییر از عرضه‌های عمده خرده‌فروشی به F2P. یوبی سافت در ایمیل فاش شده به کارکنان گفته است، بازی های موبایل و فصلی و نمایش های فیزیکی کمتر مهم.

برای مقابله با چالش های آینده، مدیریت یوبی سافت تصمیم گرفته است تعدادی از شرکت های تابعه خود را در اروپا ببندد. متأسفانه، نهاد Ubisoft Benelux مشمول بسته شدن در نظر گرفته شده است و اکثر کارمندان از اول آوریل 2023 خارج می شوند. با توجه به بسته شدن، Ubisoft BV توزیع فعلی بازی های فیزیکی در بنلوکس را به طور کامل به یک توزیع کننده برون سپاری می کند که در یک ساعت اعلام می شود. مرحله بعد.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

وقتی از یوبی سافت در مورد محتوای این نامه پرسیده شد، Ubisoft مشروعیت ادعاها را رد نکرد، در عوض به NME گفت: “گروه انتشارات Ubisoft در حال کار بر روی سازماندهی مجدد استراتژیک زیرمجموعه های تجاری اروپایی خود است.” این روند ادامه دارد و ما در این مرحله جزئیات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن نداریم.

جزئیات بیشتری ارائه نشده است، اگرچه به احتمال زیاد در هفته های آینده بیشتر یاد خواهیم گرفت. از آنجایی که اقتصاد جهانی به نوسانات خود ادامه می دهد، به لطف تأثیرات همه گیر ویروس کرونا و جنگ روسیه علیه اوکراین، بسیاری از شرکت های بازی سازی در سراسر جهان اکنون با عواقب مالی بدی روبرو هستند.

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت در حال کار بر روی «سازماندهی مجدد استراتژیک» در اروپا است

یوبی‌سافت در اوایل سال 2023 گزارش‌های زیادی را گزارش کرد و آخرین گزارش‌های مالی آن نشان می‌دهد که شرایط اقتصادی در موجی از شکست‌های نسبی در ماه‌های اخیر نقش داشته است. Mario + Rabbids Sparks of Hope و Just Dance 2023 Edition هر دو به طور قابل توجهی از اهداف فروش شرکت فاصله داشتند و رکود کلی منجر به لغو حدود هفت پروژه بزرگ Ubisoft شده است.

Yves Guillemot، مدیرعامل Ubisoft درباره این پیشرفت‌ها گفت: «ما به وضوح از عملکرد اخیر خود ناامید شده‌ایم. ما با پویایی بازار متضاد روبرو هستیم زیرا صنعت همچنان به سمت برندهای بزرگ و بازی های زنده جاودانه تغییر می کند، در شرایط بدتر شدن شرایط اقتصادی که بر هزینه های مصرف کننده تأثیر می گذارد.»

پیشنهاد خرید: خرید ps5

بسته شدن مشاغل احتمالاً پاسخی به این شرایط است، زیرا یوبی‌سافت تلاش می‌کند تا ضررهای اخیر را جبران کند و جاه‌طلبی‌های خود را دوباره متمرکز کند. تا کنون، «سازماندهی مجدد استراتژیک» شرکت‌های تابعه این شرکت مخفی نگه داشته شده است، اما با توجه به ادامه روند، می‌توان به زودی منتظر اخبار رسمی بیشتری بود. به هر حال، به نظر می رسد که شرکت اکنون نیاز به تغییرات اساسی را در نظر می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 8 =