اخبار, بلاگ

Remnant و Remnant 2 اکنون در Game Pass منتشر شده اند

Remnant و Remnant 2 اکنون در Game Pass منتشر شده اند

Remnant 2 یکی از نسخه‌های مورد علاقه ما در سال بود، و به روش‌های مختلفی نسبت به نسخه اصلی بهبود یافت. علی‌رغم پیشرفت‌ها، اولین ورودی هنوز ارزش بررسی دارد و کاربران Game Pass خوشحال خواهند شد که بدانند هر دو عنوان از Gunfire Games از جمله Remnant 2 اکنون برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها روی سرویس عرضه شده‌اند.

Remnant Series در Game Pass

ایکس باکس امروز هر دو Remnant 1 و 2 را در Xbox Game Pass حذف کرد و اگر مشترک این سرویس هستید، می‌توانید همین حالا وارد بازی‌ها شوید.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

اولین Remnant برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و کنسول های Xbox Series S|X در دسترس است، در حالی که Remnant 2 فقط برای رایانه های شخصی و Xbox Series S|X در دسترس است. اگرچه هر دو بازی هنوز در Xbox Cloud Gaming در دسترس هستند. به خاطر داشته باشید که DLC ها در دسترس نیستند و فقط بازی پایه قابل دسترسی است.

در اینجا چیزی است که در مورد Remnant 2 در بررسی خود گفتیم:

Remnant 2 یکی از بهترین تجربه‌های Co-op است که می‌توانید در حال حاضر داشته باشید و از هر نظر نسبت به نسخه اصلی بهبود می‌یابد. ترکیب رضایت‌بخشی از مبارزات غوغا و برد، باس‌فایت‌های به یاد ماندنی پر از خلاقیت، هزاران تنوع دشمن پراکنده در هر بیوم و ارائه عالی، آن را به بهترین عنوان Gunfire Games تا به امروز تبدیل کرده است.

پیشنهاد خرید: خرید fc24

آیا از دیدن بازی‌های Game Pass هیجان‌زده هستید؟ در نظرات زیر با ما در میان بگذارید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پنج =