اخبار, بلاگ

Sherlock Holmes The Awakened در آوریل 2023 عرضه می شود

Sherlock Holmes The Awakened در آوریل 2023 عرضه می شود

Sherlock Holmes The Awakened، آخرین ماجراجویی اسرارآمیز از توسعه دهنده Frogwares، پس از چندین تاخیر ناشی از جنگ که جدول زمانی توسعه آن را به عقب انداخت، رسما تاریخ گذاری شد. همانطور که از طریق توییتر اعلام شد، این بازی اکنون به طور رسمی در تاریخ 11 آوریل 2023 منتشر خواهد شد.

Sherlock Holmes The Awakened در آوریل 2023 عرضه می شود

این بازسازی مورد انتظار شرلوک هلمز را به وحشتناک‌ترین ماجراجویی خود می‌فرستد، با مهارت‌های قایق‌رانی‌اش برای مبارزه با ترسناک لاوکرافتی که در حال افزایش است. بازی اصلی در سال 2007 عرضه شد و اولین بازی در ماجراجویی های شرلوک هلمز Frogwares بود که به تم های ماوراء طبیعی و Cthulian پرداخت.

به گفته این استودیو، بازی از ابتدا در Unreal Engine 4 بازسازی شده است و ضربات داستانی اصلی و کوئست‌ها برای مخاطبان مدرن «تصور مجدد» شده است. آخرین تریلر نگاهی اجمالی به این اکشن نشان می‌دهد، در حالی که تعداد بیشتری از ترسناک‌های خزنده‌ای که بازیکنان در طول مسیر با آن‌ها روبرو خواهند شد را نشان می‌دهد:

پیشنهاد خرید: خرید ps5

در حالی که در ابتدا قرار بود در اوایل سال 2023 منتشر شود، توسعه دهنده Frogwares چرخه توسعه بسیار دشوار بازی را که توسط بسیاری از تیم Frogwares مستقر در اوکراین پیچیده است، شرح داده است. طی چند ماه گذشته، توسعه دهندگان مجبور بوده اند با مشکلات زیرساختی، از جمله خاموشی های مکرر و اعتصابات در شهرهای مجاور دست و پنجه نرم کنند.

Frogwares در فوریه 2023 گفت: «در حالی که توسعه بازی از آوریل 2022 همیشه به دلیل جنگ چالش برانگیز بود، 5 ماه گذشته که از اکتبر 2022 شروع شد برای تیم ما بسیار سخت بوده است. همانطور که ممکن است بدانید، در ابتدا ما قصد داشتیم بازی خود را در یک پنجره انتشار فوریه / اوایل مارس منتشر کنیم. متأسفانه، حملات بی امان به زیرساخت های غیرنظامی در اوکراین، ما را مجبور کرده است تا خاموشی های مداوم را برطرف کرده و کل خط لوله تولید را دوباره بازسازی کنیم.

ما واقعاً سخت تلاش کرده‌ایم تا پنجره انتشار برنامه‌ریزی‌شده خود را ایجاد کنیم، اما قطع تقریباً روزانه برق، علاوه بر حملات موشکی که هر 10 روز یا بیشتر انجام می‌شود، به این معنی بود که باید همه چیز را دوباره برنامه‌ریزی می‌کردیم. همچنین به این معنی است که خود بازی نیز تحت تأثیر قرار گرفته است، نه فقط برنامه. اما ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست و تا جایی که می‌توانیم تلاش خواهیم کرد.»

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

پس از ماه‌ها کار، و غلبه بر چالش‌های بزرگ در این راه، اکنون به نظر می‌رسد که تیم آماده است تا Sherlock Holmes The Awakened را در ۱۱ آوریل ۲۰۲۳ عرضه کند.

کسانی که مایل به حمایت از توسعه‌دهنده هستند، و سایر افرادی که در اوکراین کار می‌کنند و زندگی می‌کنند، تشویق می‌شوند که از طریق سازمان‌هایی که در منطقه کار می‌کنند به کمک‌های امدادی کمک کنند: یونیسف، سازمان ملل متحد در بحران و Save the Children.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =