اخبار, بلاگ

WWE 2K23: Rhea Ripley می‌خواهد در بازی‌های آینده مسابقات بین‌جنسیتی داشته باشد

WWE 2K23: Rhea Ripley می‌خواهد در بازی‌های آینده مسابقات بین‌جنسیتی داشته باشد

ریا ریپلی کشتی گیر استرالیایی در سال های اخیر به شهرت رسیده است و از کشتی در استرالیای جنوبی فارغ التحصیل شد تا در WWE پر ستاره نامی برای خود دست و پا کند. در دوران تصدی خود در این شرکت، او به دلیل سبک ضربه سخت، استقامت و عزم خود برای شکستن مرزها در دنیای کشتی شناخته شد. در طول این کوئست، او فقط با زنان دیگر کشتی نگذاشته است، بلکه در مبارزه با مردان نیز کشتی گرفته است، هم در کشتی معلولان و هم در مسابقات تک به تک.

خرید اکانت قانونی wwe 2k23

کشتی بین‌جنسیتی مدت‌هاست که محل مناقشه در این صنعت بوده است، به طوری که برخی اپتیک کشتی زنان و مردان را به تصویر خشونت علیه زنان تشبیه می‌کنند. این تعبیر خیلی چیزها را نادیده می‌گیرد: یعنی اینکه کشتی یک فانتزی قدرت خالص است و زنانی مانند ریپلی مطمئناً می‌توانند در مقابل همتایان مرد خود مقاومت کنند.

ریپلی در سال‌های اخیر با حریفان مرد متعددی روبه‌رو شده است، به‌ویژه آکیرا توزاوا را در یک مسابقه بین‌جنسیتی نادر در WWE Raw در اواخر سال 2022 شکست داد. او همچنین در مسابقات تگ تیم با اج روبرو شد و با مدیر NXT، رابرت استون مبارزه کرد.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

با وجود این، بازی ویدیویی آینده WWE 2K23 از این تاریخچه دوری می‌کند و بسیاری از حرفه‌ای ستاره‌ای ریپلی را از بین می‌برد. در حالی که او مطمئناً مبارزات قابل توجهی در برابر کشتی گیران زن داشته است – مبارزه او با شارلوت فلیر در رسلمانیا 36 برجسته است – به دلیل سیستم قفل جنسیتی بازی، فرار او با اعضای دیگر Judgment Day قابل تکرار نیست. زنان نمی توانند با مردان بجنگند و مردان نمی توانند با زنان بجنگند.

در بازی‌های آینده، ریپلی می‌خواهد این تغییر را ببیند.

ریپلی اخیراً به GamesHub گفت: «این یک بازی است، بنابراین من احساس می‌کنم هیچ محدودیتی برای کارهایی که می‌توانید انجام دهید وجود ندارد.» به خصوص اگر این کار را اینجا انجام دهیم، در WWE Raw. من آن مسابقه انفرادی را با آکیرا توزاوا داشتم. من همچنین یک مسابقه معلولیت بین جنسیتی با رابرت استون در NXT با Aliyah داشته‌ام. من این کارها را انجام داده ام – آنها بخشی از تاریخ هستند.

شما نمی توانید تاریخ را پاک کنید. فکر می‌کنم خیلی خوب است که بتوانیم کشتی بین‌جنسیتی را به 2K اضافه کنیم، حتی اگر WWE 2K24 باشد. من قطعاً خودم را در برابر مردان زیادی قرار می دهم که می خواهم کشتی بگیرم.

در مورد اینکه چه کسی در لیست موفقیت های ریپلی قرار دارد، او ادج، رندی اورتون و ری میستریو را به عنوان حریفان رویایی خود در آینده ای که در آن کشتی بین جنسیتی با احترامی که سزاوار آن است رفتار می شود نام برد.

در این میان، ریپلی هدف‌های بزرگ‌تری را دنبال می‌کند – شارلوت فلیر (رقیب بعدی او در رسلمانیا 39) و بث فینیکس، اسطوره بخش زنان دبلیو دبلیو‌ای که اخیراً در تگ تیم با ریپلی روبرو شده است.

ریپلی گفت: «بت فینیکس یکی از بازیکنانی است که من همیشه می گویم حریف واقعی من در مسابقه رویایی است. بنابراین، اگر بتوانم در WWE 2K23 با او مبارزه کنم، این کار را خواهم کرد. من فکر می کنم که این یک مسابقه عالی خواهد بود.»

«بث از آنجایی که یک انسان با شکل متفاوت بود – بزرگتر بودن، شانه‌های پهن‌تر، داشتن ماهیچه‌ها – واقعاً یک [کشتی‌گیر] بود که [بزرگ شدن] به او گرایش داشتم. می‌توانستم با او ارتباط برقرار کنم و ببینم که او واقعاً به نظر مردم در مورد ظاهرش اهمیت نمی‌دهد، یا اینکه چگونه باید خود را به عنوان یک “زن زیبا” به تصویر می‌کشد – فکر می‌کنم واقعاً از آن قدردانی می‌کردم.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

قابل ذکر است که فینیکس همچنین در مسابقات اولیه بین جنسیتی در WWE شرکت کرد و یکی از معدود شرکت کنندگان زن در نسخه اصلی مسابقه رویال رامبل شد که قبلاً فقط مرد بود. جای تعجب نیست که او یک حریف رویایی برای ریپلی است – هر دو به دلیل کارشان در ایجاد آینده ای درخشان برای کشتی زنان شناخته شده اند.

برای ریپلی، چند هفته آینده بین برنامه‌های رسانه‌ای مملو از برنامه، تمرین و سایر بازی‌های پیش از مسابقه بعدی او مقابل شارلوت فلیر در رسلمانیا 39 شدید خواهد بود. این رویداد از 2 تا 3 آوریل 2023 در Binge در استرالیا پخش خواهد شد. با تأثیر مسابقه آنها احتمالاً آینده ریپلی در WWE را آشکار می کند.

در این بین، بازیکنان مشتاق قادر خواهند بود تا زمانی که WWE 2K23 برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی ویندوزی در 17 مارس 2023 راه‌اندازی شود، با اکثر مسابقات رویایی ریپلی مقابله کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − ده =