اخبار, بلاگ

فروش کنسول ایکس باکس کاهش یافته است، اما مشترکین Game Pass در حال افزایش هستند!!!

فروش کنسول ایکس باکس کاهش یافته است، اما مشترکین Game Pass در حال افزایش هستند!!!

فروش سخت افزار Xbox اخیرا کاهش یافته است، اما تعداد مشترکان Xbox Game Pass افزایش یافته است.

مایکروسافت اخیراً نتایج مالی سه ماهه دوم خود را برای سال مالی 2023 منتشر کرده است، اوایل امروز در 25 ژانویه. همانطور که در یک ارائه نشان داده شده است (در برگه جدید باز می شود)، درآمد هر دو بازی و سخت افزار در مقایسه با دوره مالی قبلی 13 درصد کاهش یافته است. سال

این در واقع به این معنی است که مایکروسافت در مقایسه با سه ماهه دوم سال مالی 2022، بازی های کمتر و کنسول کمتری فروخته است. در جای دیگر، این گزارش نشان می دهد که «درآمد محتوا و خدمات ایکس باکس» نیز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 12 درصد کاهش یافته است.

خرید گیم پس

فروش کنسول ایکس باکس کاهش یافته است، اما مشترکین Game Pass در حال افزایش هستند!!!

با این حال، این گزارش اشاره می کند که این کاهش فروش تا حدی با رشد مشترکین Xbox Game Pass جبران شده است. علیرغم کاهش فروش بازی و سخت افزار نسبت به سال گذشته، Xbox Game Pass ظاهراً برای مایکروسافت قوی بوده است، اگرچه آمار دقیق تعداد مشترکین این سرویس در گزارش جدید فاش نشده است، بنابراین ما دقیقاً نمی دانیم که چقدر این سرویس چقدر است. خدمات رشد کرده است.

Xbox Game Pass در نیمه‌ی آخر سال 2022 افزوده‌های خیره‌کننده‌ای داشته است، مانند راه‌اندازی کامل Grounded، Lego Star Wars: The Skywalker Saga، و Monster Hunter Rise که در اوایل این ماه در این سرویس معرفی شدند. با توجه به خط تولید نسبتاً درخشان در چند ماه گذشته، شاید رشد اشتراک‌های این سرویس نباید غافلگیرکننده باشد.

پیشنهاد خرید: خرید کنسول Xbox Series X

با نگاهی به آینده، Xbox Game Pass عناوین پرفروشی مانند Starfield و Redfall را در اواخر سال جاری در روز اول برای بازیکنان Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد کرد. با توجه به این موضوع، تعجبی نخواهد داشت که سال 2023 رشد بیشتری را برای Xbox Game Pass نشان دهد.

اگر می‌خواهید وارد اکشن شوید، راهنمای ما را برای بهترین بازی‌های Xbox Xbox Series X بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *