اخبار, بلاگ

Xbox Game Pass امروز بازی جدیدی را اضافه می کند

Xbox Game Pass امروز بازی جدیدی را اضافه می کند

مایکروسافت سرویس اشتراک Xbox Game Pass خود را مجدداً برای ماه فوریه 2023 به روز می کند و یک بازی جدید را به مجموعه اضافه می کند.

مشترکین Xbox Game Pass با یک بازی جدید دیگر پذیرفته می شوند زیرا مایکروسافت با اضافه کردن Hot Wheels Unleashed به این ترکیب، این سرویس را دوباره برای ماه فوریه 2023 به روز کرده است.  مایکروسافت در ماه فوریه سه بازی به Xbox Game Pass اضافه کرده است، اگرچه بقیه ماه هنوز در این مرحله در هاله ای از ابهام قرار دارد.

Xbox Game Pass امروز بازی جدیدی را اضافه می کند

اولین بازی جدید Xbox Game Pass برای فوریه 2023 Darkest Dungeon بود که در تاریخ 2 فوریه در دسترس مشترکین در سراسر ابر، کنسول ها و رایانه های شخصی قرار گرفت. Darkest Dungeon اولین بار در سال 2016 منتشر شد، یک بازی RPG سرکش است که در زمان انتشار خود بازخوردهای تحسین برانگیزی دریافت کرد.  نسخه اصلی است و باید یک افزودنی جدید قوی به مجموعه Xbox Game Pass ایجاد کند.  2 فوریه همچنین روزی بود که نسخه ابری GRID Legends اضافه شد، اگرچه این نسخه انحصاری برای کسانی بود که مشترک سطح Xbox Game Pass Ultimate هستند زیرا به عنوان بخشی از ادغام EA Play این سرویس ارائه شد.

آخرین بازی اضافه شده به Xbox Game Pass Hot Wheels Unleashed: Game of the Year Edition است که از 7 فوریه برای مشترکین Game Pass در سراسر ابر، کنسول ها و رایانه شخصی در دسترس است.  در زمان انتشار اولیه، اکثراً نظرات مثبتی دریافت کردند، و این نسخه بازی سال باید طرفداران بازی های مسابقه ای را بسیار مشغول کند.  نه تنها مشترکین Game Pass به بازی پایه Hot Wheels Unleashed دسترسی دارند، بلکه می توانند ده ها بسته DLC را نیز بررسی کنند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

امروز بازی جدید Hot Wheels Unleashed است

مایکروسافت هنوز لیست کامل بازی‌های جدید Xbox Game Pass را برای فوریه 2023 فاش نکرده است و Hot Wheels Unleashed آخرین بازی با اعلام رسمی تاکنون است.  با این حال، انتظار می رود بازی های جدید Xbox Game Pass در نیمه دوم فوریه به این سرویس ملحق شوند.  طرفداران ممکن است برای اطلاع از سایر بازی‌های Game Pass جدید که در نیمه دوم ماه عرضه می‌شوند، کمی بیشتر صبر کنند، اما حداقل یک عنوان برای آنها وجود دارد که منتظر آن باشند.

پیشنهاد خرید: خرید PS5

بازی روز اول Atomic Heart قرار است در تاریخ 21 فوریه در Xbox Game Pass عرضه شود. Atomic Heart به راحتی یکی از بزرگترین بازی های منتشر شده جدید در فوریه 2023 است، و بنابراین جالب است که ببینیم آیا این بازی با هیاهوها مطابقت دارد یا خیر.  مشترکین Xbox Game Pass می‌توانند در تاریخ 21 فوریه از این موضوع مطلع شوند و امیدواریم که زودتر از سایر بازی‌هایی که در ماه فوریه به این سرویس عرضه می‌شوند، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 17 =